Hryzátko silikónové modré kľúče - Little Dutch

Little Dutch hryzátko modrej farby v tvare kľúčov je vyrobené z mäkkého silikónu a pomáha detičkám pri prerezávaní zúbkov. Vhodné pre deti od 4 mesiacov.

Dostupnosť Skladom
Kód: 2006121LD
€14,45 €12,04 bez DPH
Hryzátko silikónové modré kľúče - Little Dutch

Hryzátko silikónové modré kľúče - Little Dutch

Little Dutch hryzátko modrej farby v tvare kľúčov je super pomôcka, pre všetky mamičky, ktoré majú doma bábätka, ktorému sa práve derú von prvé zúbky. Deti začínajú objavovať svet práve ústami a prvé zúbky vedia dosť potrápiť. Všetko, čo sa im dostane do rúk skončí práve v tomto období najčastejšie v ústach. Preto majte poruke mäkké silikónové hryzátko v tvare kľúčom. Je mäkké, príjemné na dotyk a má rôzne textúry, ktoré pomáhajú deťom masírovať svrbiace ďasienka. Vďaka krúžku si deti ľahko uchopia hryzátko do ruky a vy ho môžete mať zas pomocou rôznych klipov upevnené tak, aby nespadlo na zem. Na krúžku sú k upevnené tri kľúče v rôznych farbách.

 

Hryzátko je vhodné pre deti od 4 mesiacov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Holandská značka Little Dutch (malý Holanďan) vznikla v roku 2007. Od tej doby sa rozrástla v uznávanú medzinárodnú spoločnosť. Hračky a doplnky sa v súčasnosti predávajú vo viac ako 20 krajinách sveta a vo viac ako 300 obchodoch po celom svete. Tím Little Dutch dbá na vysokú kvalitu a dizajn svojich výrobkov. Výrobky Little Dutch sú vysoko moderné, niekedy až nadčasové. Určite sa s nimi nebudú nudiť ako deti, tak aj dospelí. Radujte sa z maličkostí.

Podobné produkty

1182 taf toys zavesna koala kimmi s aktivitami
Novinka
€20,35

Závesná hračka koala Kimmi s aktivitami je pre vás tá pravá. Použiť ju môžete v kočíku, postieľke, autosedačke, ale aj v kresielku.

12815TAF
1184 little dutch hracia deka namornicky zaliv
€57,65

Hracia deka Námornícky záliv zabezpečí vašim deťom mnoho aktivít, ktoré ich zajmú a budú trénovať svoju jemnú motoriku.

8608LD
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom