Závesná hračka koala Kimmi s aktivitami - Taf Toys

Závesná hračka koala Kimmi s aktivitami je pre vás tá pravá. Použiť ju môžete v kočíku, postieľke, autosedačke, ale aj v kresielku.

Dostupnosť Skladom
Kód: 12815TAF
€20,35 €16,96 bez DPH
Závesná hračka koala Kimmi s aktivitami - Taf Toys
1182 taf toys zavesna koala kimmi s aktivitami
Novinka

Taf Toys Závesná koala Kimmi s aktivitami

Hľadáte hračku, ktorá vaše dieťatko zabaví všade kam pôjdete? Závesná hračka koala Kimmi s aktivitami je pre vás tá pravá. Použiť ju môžete v kočíku, postieľke, autosedačke, kresielku a pod.

Hračka hrká, šuští a ponúka rôznorodé textúry na skúmanie rukami aj ústami dieťaťa. Plastové krúžky slúžia aj ako hryzátko.
Rozvíja jemnú motoriku a zmysly dieťaťa. Hračky Taf Toys sú navrhnuté tak, aby rozvíjali emocionálnu inteligenciu dieťaťa, ktorá je nevyhnutným kľúčom k zdravej osobnosti a sebadôvere dieťaťa.


Rozmery: 25 x 13 x 10 cm
Vhodné pre deti od narodenia

Dodatočné parametre

Kategória: Pre najmenších
Vek: 0m+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Taf Toys bola založená v roku 1991 a jej portfólio produktov je skutočne výnimočné. Hračky sú navrhnuté tak, aby podporovali vývoj detičiek zábavnou formou už od útleho veku. Taf Toys stavil na farebnú pestrosť svojich produktov a práve to je to, čo detičky milujú. Pestré, zábavné a náučné, presne také sú hračky Taf Toys. Dizajn a ilustrácie pochádzajú od francúzskeho umelca Alaina Crozona.

Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom