Vilac Drevené puzzle Farma 4v1

Skladom
12.20 EUR s DPH

Značka: Vilac
Katalógové číslo: v2632
Kategória: Hračky, Puzzle, pexesá


Sada štyroch vývojových puzzlí s tematikou farmy. Puzzle majú zvyšujúcu sa obtiažnosť - 6, 9, 12 a 16 dielikov. Zabalené v boxe s bavlnenou rukoveťou. Hračky Vilac majú značku francúzkej agentúry ADEME, to znamená, že tieto drevené hračky sú vyrábané ekologicky. Šetria životné prostredie, neznečistujú pôdu, vodu a vzduch, neplýtvajú energiami.


Značka Vilac
Odporúčaný vek 2+
Rozmer tovaru 18x15x0,4 cm

Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska poločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi.
Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu okúzliť všetky generácie. Vilac pomáha vytvárať detskú predstavivosť svojími radostnými ilustráciami či dizajnom a reinterpretáciou klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú.
Deti dostávajú na Vianoce a narodeniny mnoho hračiek, veľa z nich ich však nezaujíma na dlhú dobu, láska k hračke sa tak nenaplní. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali.
Vilac už 100 rokov podporuje deti s hračkami, ktoré si obľúbili a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Súvisiace produkty

Podobné produkty