Kinetický piesok 1 kg - Jar Melo

Kinetický piesok zabaví vaše deti na dlhé hodiny, ak je vonku škaredé počasie. Balenie obsahuje 1 kg kinetického piesku.

Dostupnosť Skladom
Kód: JA91135
€12,90 €10,75 bez DPH
Kinetický piesok 1 kg - Jar Melo
kineticky piesok 1 kg jar melo (4)
Novinka

Kinetický piesok 1 kg - Jar Melo

Pieskovisko u vás doma!

Aj keď vonku práve prší, vaše deti sa môžu hrať v piesku. Kinetický piesok obsahuje 1 kg balenie kinetického piesku, ktorý môžete formovať do rôznych formičiek, ktoré už máte doma. Piesok môžete doplniť o Delux sadu kinetického piesku.

Deti si cvičia jemnú motoriku.

Rozvíjajú si tiež svoju kreativitu a sústredenie. Hra s jemným kinetickým pieskom tiež upokojuje. Piesok nikdy nevyschne a je vyrobený za použitia jemného plážového piesku.

Nevíri prach a nespôsobuje alergie, a preto je vhodný už pre deti od 18 mesiacov.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Jar Melo je značka pochádzajúca z Európy. Je iniciátorom teórie APT: ART (umenie), PLAY (hra), THINK (myslieť). “Veríme, že každé dieťa je umelcom.” Značka má v ponuke mnoho krásnych vecí, ktoré budú vaše detičky podporovať v kreativite. Ponuka značky je naozaj veľmi pestrá a nájdete v nej: voskovky, fixky, prstové farby, kreatívne sady, ECO plastelínu a mnoho ďalších krásnych vecí.

Podobný produkt

jar melo organicka Plastelina v darcekovom baleni 12farieb littlebird
€19,75

Jar Melo Organická plastelína je vyrobená z dermatologicky testovaných prírodných materiálov. Nevysychá a je extra jemná. Balenie obsahuje 12 farieb a balená je v krásnom...

JA93795
maly paleontolog objav dinosaurov tookyland (1)
Novinka
€19,90

Kreatívna sada pre malých paleontológov obsahuje vykopávky v tvare vajíčka. Priloženým náradím opatrne rozbijete vajíčko, kde sa nachádza dinosaurus, ktorého si následne...

LT026
850 djeco velka kreativna sada dinosaury
€34,25
DJ09331
kreativna sada Liscia rodinka djeco 1 (1)
Novinka
€21,80

Líščia rodinka je kreatívna sada značky Djeco na vymaľovanie a poskladanie 3 obrovských postáv líščej rodinky. Vhodná pre deti od 3 rokov.

DJ09897
baby art oblacky ruk family touch crystal
€31,50

Baby Art  Obtlačky rúk - Family touch crystal ponúka priestor pre spomienky na detstvo v podobe dekorácie, kde si zvečníte odtlačok rúk celej Vašej rodiny.

3601094000BA
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom