Hrkálka presýpacie hodiny Námornícky záliv - Little Dutch

Little Dutch Hrkálka presýpacie hodiny Námornícky záliv sú hračka vyrobená z dreva a plastu, ktorá vaše deti zajme už na prvý dotyk. Vhodná je od 3 mesiacov.

Dostupnosť Skladom
Kód: 7077LD
€10 €8,33 bez DPH
Hrkálka presýpacie hodiny Námornícky záliv - Little Dutch

Little Dutch Hrkálka presýpacie hodiny Námornícky záliv

Hrkálka je vyrobená z dreva a plastu. Majú tvar, ktorý skvele padne do malej detskej ručičky. Vďaka malým guličkám a vrtuľke hrkálka pri jej otáčaní vydáva jemný zvuk, ktorý deti zaujme. Jednoduchá hračka s príjemných materiálov vaše dieťa zaujme na dlhú dobu a vďaka nej bude môcť sledovať pohyb guličiek a vrtuľky.

Presýpacie hodiny sú súčasť kolekcie Námornícky záliv.

Hračka je vhodná pre deti od 3 mesiacov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Holandská značka Little Dutch (malý Holanďan) vznikla v roku 2007. Od tej doby sa rozrástla v uznávanú medzinárodnú spoločnosť. Hračky a doplnky sa v súčasnosti predávajú vo viac ako 20 krajinách sveta a vo viac ako 300 obchodoch po celom svete. Tím Little Dutch dbá na vysokú kvalitu a dizajn svojich výrobkov. Výrobky Little Dutch sú vysoko moderné, niekedy až nadčasové. Určite sa s nimi nebudú nudiť ako deti, tak aj dospelí. Radujte sa z maličkostí.

Podobné produkty

1182 taf toys zavesna koala kimmi s aktivitami
Novinka
€20,35

Závesná hračka koala Kimmi s aktivitami je pre vás tá pravá. Použiť ju môžete v kočíku, postieľke, autosedačke, ale aj v kresielku.

12815TAF
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom