Umývateľné Fine Line fixky 40 ks - Jar Melo

Jar Melo Umývateľné Fine Line fixky 40 ks sú ľahko odstrániteľné z pokožky, oblečenia aj nábytku. Balené v praktickej krabičke a vďaka tvaru sú vhodné aj do malých detských rúk.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: JA93900
€23,55 €19,63 bez DPH
Umývateľné Fine Line fixky 40 ks - Jar Melo
JA93900 Fixky Umývateľné Fine Line 40ks 500x500 littlebird
Novinka

Jar Melo Umývateľné fixky Fine Line majú krásne sýte farby, ktoré len tak ľahko nevyschnú. Deti často zabúdajú zatvoriť fixky poriadne a potom sú smutné, že fixka dobre nekreslí. Teraz sa toho, ale báť už nemusíte...

Atrament, ktorý je vo fixkách použitý je netoxický a umývateľný. Deti tak môžu prejaviť svoju kreativitu naplno a vy sa nemusíte báť neporiadku.  Odstrániť farbu z oblečenia, nábytku, ale aj pokožky dieťaťa už nebude žiadna veda a postačí vám k tomu iba voda.

Balenie obsahuje 40 ks umývateľných fixiek, ktoré sú uložené v praktickom boxe, vďaka čomu budú mať vždy svoje miesto.

Rozmer balenia je 16 x 9,8 x 17,5 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Jar Melo je značka pochádzajúca z Európy. Je iniciátorom teórie APT: ART (umenie), PLAY (hra), THINK (myslieť). “Veríme, že každé dieťa je umelcom.” Značka má v ponuke mnoho krásnych vecí, ktoré budú vaše detičky podporovať v kreativite. Ponuka značky je naozaj veľmi pestrá a nájdete v nej: voskovky, fixky, prstové farby, kreatívne sady, ECO plastelínu a mnoho ďalších krásnych vecí.

Podobné produkty

superpetit silikonova podlozka prestieranie na stol dream van littlebird (1)
Tip
€25

Super Petit silikónová podložka na maľovanie - Dream Van zabaví vaše dieťa za stolom aj bez tabletu a telefónu. Maľovať a kresliť môžete stále dookola kdekoľvek sa vyberiete.

SMATVAN005
stieracia kniha rosa a friends little dutch (1)
Novinka
€9,95

Originálna knižka s krásnymi ilustráciami zo života na lúke obsahuje 10 stránok so stieracími obrázkami a 8 stránok s omaľovánkami. Súčasťou knižky je stieracie pero a šablóna s...

125537LD
vybrané slová na cestz pre skolakov poketo littlebird
Novinka
€2

Vybrané slová na cesty pre školákov po B, M, P, R, S, V, Z a L na jednej súhrnnej obojstrannej karte, ktorú schováte do kabelky, ale aj detského batohu vďaka čomu ich môžete mať...

PO013
kniha kuzlenie s vodou rosa a friends little dutch (3)
Novinka
€9,95

Kúzelná knižka skrýva na svojich stránkach krásne ilustrácie dievčatka Rosy a jej kamarátov z lúky. Ilustrácie sa odkrývajú s pomocou vodnej fixky, ktorá je súčasťou knižky.

125476LD
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom