Super Petit - 10 fixiek na silikón

Super Petit - 10 fixiek na silikón skvele dopĺňajú podložky na maľovanie značky Super Petit. Jednoducho sa umývajú, sú znovupoužiteľné a vďaka svojej veľkosti veľmi skladné.

Dostupnosť Skladom
Kód: 10MARKERS001
€10,50 €8,75 bez DPH
Super Petit - 10 fixiek na silikón

Sada 10 fixiek na silikón značky Super Petit skvele doplní základnú farebnú škálu fixiek, ktoré sú súčasťou balenia silikónových podložiek Super Petit.

Fixky sú ideálne pre malých umelcov, ktorí milujú farby a radi tvoria aj na cestách. Spolu s podložkou sú skvelá parta a na cestách, výletoch, ale ani doma za stolom rozhodne nuda hroziť nebude.

Že sa výtvor nepodaril podľa predstáv? Nič to. Netreba hneď žiaden plač ani krik. Stačí zobrať handričku a maľovať môžete stále znova a znova.

Veľkosť fixiek je veľmi skladná, vďaka čomu sú ideálne na cestovanie, no zároveň sú aj dosť veľké pre malé detské ručičky.

Balenie obsahuje 10 skvele farbiacich fixiek, ktoré veľmi rýchlo schnú, sú ľahko umývatelné a hlavne vyrobené z netoxického atramentu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Je Francúzska značka, ktorá pochádza priamo z Paríža. Založili ju dve sestry Maud a Diane, ktoré inšpirovali ich vlastné rodiny. Ich cieľom bolo podporiť detskú predstavivosť. Preto navrhli netoxické silikónové podložky na stôl, ktoré v deťoch podporia kreativitu a spríjemnia im čakanie na jedlo bez použitia telefónov a tabletov.

Podobný produkt

fixky umyvatelne 36 ks jar melo JA90398 01 500x500 littlebird
€20,45

Umývateľné fixky sú ideálne pre menšie detičky, ktoré sa ešte len učia kresliť. Jednoducho ich umyjete a nemusíte sa báť, že deti zničia nábytok alebo detské oblečenie. Balenie...

JA90398
762 jar melo jemne umyvatelne voskovky 24ks
€17,55

Jemné voskovky v krásnych farbách a v praktickom balení môžete použiť na maľovanie nie len na papier, ale aj tvár a telo. 

JA90442
853 djeco malovanie male bodky
€19,45
DJ09887
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom