Prstové farby Umelecká sada 5v1 - Tookyland

Originálna umelecká sada zabalená v praktickom papierovom boxe obsahuje 6 farebných túr prstových farieb, pečiatky, papierové karty s pred tlačenými vzormi, paletu na farby a zásteru, ktorá ochráni detské oblečenie pred farbou. 

Dostupnosť Skladom
Kód: LT145
€21,90 €18,25 bez DPH
Prstové farby Umelecká sada 5v1 - Tookyland
prstove farby umelecka sada 5v1 tookyland littlebird (6)
Novinka

Prstové farby Umelecká sada 5v1 - Tookyland

Ideálny darček pre malých umelcov

Jedinečná kreatívna sada s prstovými farbami a kreatívnymi potrebami od Tookyland je balená v praktickom prenosnom boxe. Ukrýva v sebe prstové farby, ktoré sú bezpečné pre malé deti, dajú sa ľahko umyť vodou a vyprať. Vďaka jemnej konzistencii sa s nimi deťom dobre pracuje, aj úplným začiatočníkom.

Originálna sada s bohatým príslušenstvom

Súčasťou praktického papierového prenosného boxu je 6 tub s prstovými farbami, 8 penových EVA pečiatok, 8 papierových kariet na tvorenie, 1 paleta a 1 zástera, ktorú deti využijú aj pri iných činnostiach. Deti si pri tvorení s prstovými farbami cvičia jemnú motoriku aj grafomotoriku a zoznamujú sa so svetom tvorenia.

 

Rozmer balenia: 20,50 x 8 x 14,5 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

prstove farby sada 12 farieb tookyland littlebird (3)
Novinka
€18,35

Prstové farby Tookyland sa na povrchu ľahko rozotierajú, dajú sa ľahko umyť aj vyprať a sú zdravotne nezávadné. Balenie obsahuje 12 túb s farbami. Vhodné aj pre malé detičky.

LT144
umyvatelne fixky 12 ks tooky land (1)
Novinka
€9,95

Umývateľné fixky sú ideálne pre menšie detičky, ktoré sa ešte len učia kresliť. Jednoducho ich umyjete a nemusíte sa báť, že deti zničia nábytok alebo detské oblečenie.

LT125
prstove farby 6 farieb tookyland littlebird (1)
Novinka
€12,50

Prstové farby Tookyland sa na povrchu ľahko rozotierajú, dajú sa ľahko umyť aj vyprať a sú zdravotne nezávadné. Balenie obsahuje 6 túb s farbami. Vhodné aj pre malé detičky.

LT143
deti varia obrázková kuchárka pre deti poketo littlebird (4)
Novinka Tip
€16

Obrázková kuchárka Deti varia prináša sadu jednoduchých receptov, ktoré zvládnu i deti samy. Sada obsahuje spolu 14 receptov na prípravu jedál od raňajok až po večeru.

PO009
814 jar melo pracovny zosit dinosaurus
€5,56

Pracovný zošit Dinosaurus je plný aktivít, ktoré precvičia ruky vašich detí a pomôžu im zdokonaľovať ich jemnú motoriku hravou formou. 

JA93542
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom