Pokladňa so skenerom - Little Dutch

Drevená pokladňa so skenerom je hračka, ktorá nesmie chýbať v žiadnom detskom obchode. Pokladňa obsahuje bankovky, terminál, platobnú kartu, ale aj skener. Vhodná pre deti od 3 rokov.

Dostupnosť Skladom
Kód: 7082LD
€19,96 €16,63 bez DPH
Pokladňa so skenerom - Little Dutch
7082LD littledutch pokladna so skenerom drevena hracka littlebird (1)
Novinka

Little Dutch Drevená Pokladňa so skenerom 

Nesmie chýbať žiadnemu drobcovi vo svojom vlastnom obchode alebo v stánku na tržnici. Hravo tak malý predavač predá všetko zo svojho výkladu a očarí nejedného kupujúceho. Drevená hračka v krásnych farbách je prepracovaná do posledného detailu. Pokladňa obsahuje funkčné číselné tlačidlá, ale aj zásuvku na peniaze. Nemusíte hľadať po dome rôzne staré bankovky alebo mince, tie sú súčasťou pokladne. Presne tak aj skener, platobný terminál a platobná karta.

Hrou na obchod a malých predavačov si vaše deti potrénujú matematiku a sociálne zručnosti.

Rozmer: 17 x 16 x 10 cm.

Vhodná pre deti od 3 rokov. 

Dodatočné parametre

Kategória: Nakupovanie
Vek: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Holandská značka Little Dutch (malý Holanďan) vznikla v roku 2007. Od tej doby sa rozrástla v uznávanú medzinárodnú spoločnosť. Hračky a doplnky sa v súčasnosti predávajú vo viac ako 20 krajinách sveta a vo viac ako 300 obchodoch po celom svete. Tím Little Dutch dbá na vysokú kvalitu a dizajn svojich výrobkov. Výrobky Little Dutch sú vysoko moderné, niekedy až nadčasové. Určite sa s nimi nebudú nudiť ako deti, tak aj dospelí. Radujte sa z maličkostí.

Podobné produkty

7081LD 2 littledutch dreveny kavovar littlebird (7)
Novinka
€28,70

Little Dutch Drevený pákový kávovar s piatimi kapsulami, ktorý pripraví rôzne druhy kávy nesmie chýbať v žiadnej kuchyni.

7081LD
7089LD 2 littledutch kavovar dreveny velky s prislusenstvom mini prenostna kaviaren drevene hracky littlebird (8)
€51,90

Veľký drevený kávovar s príslušenstvom obsahuje všetko potrebné pre otvorenie vlastnej mini kaviarne. Kávovar obsahuje šálky, taniere, kávové kapsule, čajové vrecká, koláčiky a...

7089LD
503 little dutch predajny stanok
Akcia
€80
€95 (–15 %)
4472LD
597 little dutch krajacie ovocie
€17,50

Krájanie ovocie je obľúbená hračka pre deti a nemala by chýbať v žiadnej detskej kuchynke. Sada obsahuje 6 kusov ovocia. Vhodná pre deti od 2 rokov. 

4485LD
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom