Kreatívna sada Farebný piesok - APLI

Kreatívna sada Farebný piesok značky APLI má krásny motív zvieratiek. Tvorenie je jednoduché. Stačí odlepiť lepiacu pole na obrázku, nasypať piesok a rozotrieť. 

Dostupnosť Skladom
Kód: 13749AP
€13,50 €11,25 bez DPH
Kreatívna sada Farebný piesok - APLI

Kreatívna sada Farebný piesok

Je sada španielskej značky APLI vám prinesie mnoho zábavy. Roztomilé zvieratká veľmi jednoducho dotvoríte farebným piesok. Tvorenie je skutočne jednoduché. Stačí odkryť lepiacu časť pomocou nástroja, ktorý je pribalený, rozotrieť piesok a vytvoriť vzor. Piesok sa Vám bude dávkovať jednoducho pomocou dávkovača, ktorý je umiestnený vo viečku.

Všetko, čo budete potrebovať nájdete pribalené v krabičke. Nič Vám, teda nebráni hneď začať s tvorením. Farbenie pieskom má vysokú didaktickú hodnotu: stimuluje jemnú motoriku, rozvíja kreativitu, manuálne zručnosti a zmysel pre farbu. Okrem toho podporuje osobné obohatenie manuálnym vytváraním.

Vďaka svojej veľkosti sú kreatívne sady veľmi dobre prenostné, a tak môžete tvoriť naozaj, kde Vás len napadne.


Balenie obsahuje:

4 karty s farebne vytlačenými vzormi

10 nádobiek piesku v rôznych farbách

1 vrecúško bieleho piesku

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nalepovanie
Vek: 4+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

APLI je Španielska značka, ktorá je svetový výrobca kancelárskych potrieb. Svoje portfólio sa rozhodli rozšíriť aj o detský sortiment, ktorý poteší nejedno dieťa. Ponuka je široká a na trh prinášajú rôzne kreatívne sady, puzzle v rozkošných baleniach, ale aj magnetické knižky. Značka APLI sa zamerala na rozvoj kreativity a motoriky u detí.

Podobný produkt

baby art oblacky ruk family touch crystal
€31,50

Baby Art  Obtlačky rúk - Family touch crystal ponúka priestor pre spomienky na detstvo v podobe dekorácie, kde si zvečníte odtlačok rúk celej Vašej rodiny.

3601094000BA
850 djeco velka kreativna sada dinosaury
€34,25
DJ09331
758 jar melo velky set pre umelcov jemne voskovky s efektom olejomalby
€20,65

Špeciálna veľká sada je určená pre všetkých malých umelcov. Obsahuje predlohy, návod s inšpiráciami a voskovky, ktoré kreslia už pri ľahkom dotyku s povrchom, sú zmývateľné...

JA92699
J07931 Janod Atelier Sada Vyroba sperkov Naramky 2ks 01 littlebird
Novinka
€13

JANOD Atelier Sada na výrobu šperkov Náramky od 8 rokov. V sade nájdete materiál na výrobu 2 náramkov a je balená v darčekovej krabičke.

J07931
J07972 Janod Atelier Sada Maxi XXL s mnohymi aktivitami Duha 01 littlebird
Novinka
€28

Janod Sada Maxi XXL Dúha v sebe ukrýva 6 rôznych aktivít. Určená je pre deti od 7 rokov. Aktivity v sade pomáhajú rozvíjať detskú reflexiu a jemnú motoriku.

J07972
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom