Kreatívna sada Farebný piesok - APLI

Kreatívna sada Farebný piesok značky APLI má krásny motív zvieratiek. Tvorenie je jednoduché. Stačí odlepiť lepiacu pole na obrázku, nasypať piesok a rozotrieť. 

Dostupnosť Skladom
Kód: 13749AP
€13,50 €11,25 bez DPH
Kreatívna sada Farebný piesok - APLI

Kreatívna sada Farebný piesok

Je sada španielskej značky APLI vám prinesie mnoho zábavy. Roztomilé zvieratká veľmi jednoducho dotvoríte farebným piesok. Tvorenie je skutočne jednoduché. Stačí odkryť lepiacu časť pomocou nástroja, ktorý je pribalený, rozotrieť piesok a vytvoriť vzor. Piesok sa Vám bude dávkovať jednoducho pomocou dávkovača, ktorý je umiestnený vo viečku.

Všetko, čo budete potrebovať nájdete pribalené v krabičke. Nič Vám, teda nebráni hneď začať s tvorením. Farbenie pieskom má vysokú didaktickú hodnotu: stimuluje jemnú motoriku, rozvíja kreativitu, manuálne zručnosti a zmysel pre farbu. Okrem toho podporuje osobné obohatenie manuálnym vytváraním.

Vďaka svojej veľkosti sú kreatívne sady veľmi dobre prenostné, a tak môžete tvoriť naozaj, kde Vás len napadne.


Balenie obsahuje:

4 karty s farebne vytlačenými vzormi

10 nádobiek piesku v rôznych farbách

1 vrecúško bieleho piesku

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nalepovanie
Vek: 4+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

APLI je Španielska značka, ktorá je svetový výrobca kancelárskych potrieb. Svoje portfólio sa rozhodli rozšíriť aj o detský sortiment, ktorý poteší nejedno dieťa. Ponuka je široká a na trh prinášajú rôzne kreatívne sady, puzzle v rozkošných baleniach, ale aj magnetické knižky. Značka APLI sa zamerala na rozvoj kreativity a motoriky u detí.

Podobné produkty

baby art oblacky ruk family touch crystal
€31,50

Baby Art  Obtlačky rúk - Family touch crystal ponúka priestor pre spomienky na detstvo v podobe dekorácie, kde si zvečníte odtlačok rúk celej Vašej rodiny.

3601094000BA
obltacky-s-fotografiou-square-frame-wooden-baby-art
€22,10

Baby Art Obtlačky s fotografiou v drevenom rámčeku vám uchovajú tie najkrajšie spomienky na celý život. Balenie obsahuje drevený rámik a všetko potrebné k výrobe, čo budete...

3601098300BA
DIY tvoriva sada vytvor si sam 3 gumipusky djeco 1 (3)
Novinka
€14,90

Tvorivá sada, vďaka ktorej si vyrobíte 3 gumipušky, ktoré strieľajú žetóny. Gumipušky je možné ozdobiť pomocou penových mozaikových dielikov.

DJ07913
kreativna sada Liscia rodinka djeco 1 (1)
Novinka
€21,80

Líščia rodinka je kreatívna sada značky Djeco na vymaľovanie a poskladanie 3 obrovských postáv líščej rodinky. Vhodná pre deti od 3 rokov.

DJ09897
850 djeco velka kreativna sada dinosaury
€34,25
DJ09331
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom