Kids Concept Drevený kufrík s náradím

Dostupnosť Skladom
Kód: 1000608KC
€51,50 €42,92 bez DPH
Kids Concept Drevený kufrík s náradím
1137 kids concept dreveny kufrik s naradim
Novinka

Malí pomocníci zbystrite pozornosť!

Drevený kufrík plný náradia značky Kids Concept pre malých majstrov musíte doma mať. V kufríku nájdete všetko potrebné na opravy, ktoré je potrebné doma urobiť. Malí pomocníci môžu pomáhať ockovi, keď bude stavať skrinku, vŕtať novú poličku na stenu alebo bude potreba zašróbovať skrutku, ktorá sa uvoľnila.

Rolové hračky ukážu deťom povinnosti dospelákov zábavnou formou.

Sadu tvorí kufrík na náradie, vŕtačka / skrutkovač, vrtáky, šesť skrutiek, drevená krabička so závitmi, kliešte, ručný skrutkovač a uholník.

Rozmery kufríka: 25 x 14 x 7,5 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Vek: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Filozofiou švédskej značky Kids Concept je podporovať hravosť detí, čo úplne vystihuje ich slogan: "Aby deti boli deťmi".  Jedinečný škandinávsky dizajn, tvary a farby robia navyše z každej hračky aj dekoratívny doplnok detskej izby.  Drevené hračky od Kinds Concept podporujú v deťoch estetické cítenie, kreativitu a radosť z hry. Hračky sú samozrejme vyrobené z najkvalitnejších a certifikovaných materiálov. Okrem hračiek Kids Concept ponúka aj jedinečný detský nábytok, ktorý si ihneď zamilujete. Kids Concept prináša krásne drevené hračky s nádychom škandinávskeho dizajnu a jednoduchosti. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a vyniknú aj ako doplnok do detskej izby. Nábytok od Kids Concept vytvorí z každej detskej izby malé kráľovstvo.

Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom