Pyramída Herkules - Jar Melo

Jar Melo Pyramída Herkules je spoločenská hra, ktorá precvičí vašu jemnú motoriku a trpezlivosť. Určená je pre 2- 5 hráčov.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: JA93719
€20 €16,67 bez DPH
Pyramída Herkules - Jar Melo

Pyramída Herkules značky Jar Melo

Je spoločenská hra, ktorá precvičí vašu jemnú motoriku, ale aj trpezlivosť. Nie je jednoduché postaviť vysokú vežu len tak. 12 akrobatov musí mať obrovskú silu, aby sa navzájom udržali a vytvorili tak, čo najvyššiu vežu. Vaša úloha bude, ich poukladať tak, aby veža bola, čo najvyššia, ale pozor! Veža z akrobatov nesmie spadnúť. Musíte ich ukladať tak, aby si neublížili. Komu spadnú ten prehráva. Žiadne pravidlá, ako ich správne uložiť nie sú. Vaša predstavivosť môže tak pracovať na plno a ukladať ich môžete, ako sa vám bude páčiť. Na nohy, na ruky, ... to je len na vás.


Balančná pyramída pomôže rozvíjať u detí jemnú motoriku, trpezlivosť, ale aj logické myslenie. Pri stavaní veže bude musieť rozmýšľať a skúšať, ako správne postaviť vežu, aby nespadla.

Postavičky sú vyrobené z dreva a nezávadných farieb.

Hra obsahuje 12 akrobatov a je určená pre 2 - hráčov.

Vhodná pre deti od 3 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Jar Melo je značka pochádzajúca z Európy. Je iniciátorom teórie APT: ART (umenie), PLAY (hra), THINK (myslieť). “Veríme, že každé dieťa je umelcom.” Značka má v ponuke mnoho krásnych vecí, ktoré budú vaše detičky podporovať v kreativite. Ponuka značky je naozaj veľmi pestrá a nájdete v nej: voskovky, fixky, prstové farby, kreatívne sady, ECO plastelínu a mnoho ďalších krásnych vecí.

Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom