Janod Magnetická skladačka Ľudské telo Bodymagnet

Magnetická skladačka ľudské telo Bodymagnet je skvelá učebná pomôcka pre deti od 7 rokov. Kartičky v slovenskom a aj českom jazyku sú súčasťou balenia.

Dostupnosť Skladom
Kód: J05491
€43 €35,83 bez DPH
Janod Magnetická skladačka Ľudské telo Bodymagnet

Janod Magnetická skladačka ľudské telo Bodymagnet je skvelá učebná pomôcka pre deti od 7 rokov. Učenie môže byť aj zábava a vďaka tejto magnetickej hračke to veru, aj bude a poriadna. Naučiť sa spoznávať časti ľudského teľa prípadne hrať sa na učiteľov a žiakov bude jednoduché. Poskladať si môžete ľudské telo, kostru, orgány a aj svaly.

Skladačku viete jednoducho zavesiť na stenu a pomocou dreveného ukazovatka môže hra na školu začať. Magnetická skladačka je skvelá pomôcka pre školákov.

Balenie obsahuje aj kartičky vo viacerých jazykoch, a tak sa vaše deti môžu pomocou hry naučiť pomenovať jednotlivé časti ľudského tela napríklad, aj v anglickom, nemeckom či francúzskom jazyku.

 

Kartičky v slovenskom jazyku sú súčasťou balenia.

 

Vhodné pre deti od 7 až 12 rokov.

Rozmer tabuľky je 26 x 41,5 x 0,5 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Vek: 7+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek najmä vďaka svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnom dizajne. Pod dizajn hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov, vďaka čomu je ich vzhľad nadčasový. Hlavnou myšlienkou značky je prinášať deťom hračky, ktoré sú zábavné a zároveň edukatívne tak, aby podporovali detskú kreativitu

Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom