Haba Terra Kids Cestovateľská kapsička

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 300319
€20 €16,67 bez DPH
Haba Terra Kids Cestovateľská kapsička

Haba Terra Kids Cestovateľská kapsička je povinná výbava každého malého dobrodruha!

Váš malý objaviteľ bude mať všetko potrebné vždy pri sebe a dôkladne schované v malej kapsičke, ktorú je možné pripevniť na batoh alebo nohavice pomocou malej karabíny, ktorá je pripevnená na kapsičke.

Kapsička je malá, ale zato ukrýva v sebe všetko potrebné. Nájdete v nej nožík, tzv. rybička, ktorá má 6 funkcií, kvalitnú kovovú LED baterku (potrebná je 1x AAA baterka, ktorú treba dokúpiť - nie je súčasť balenia), lupu s 3 a 6 - násobným zväčšením a na samotnej kapsičke je pripevnený malý kompas, ktorý vám určí správny smer.

Kapsička malého dobrodruha je pripravená a už stačí iba vyraziť za novým dobrodružstvom!

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Vek: 6+
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Farebné, kreatívne, nápadité a zábavné – také sú hračky HABA, ktoré milujú deti po celom svete. Ich posolstvo znie: „Deti sú najdôležitejšie bytosti na svete.“ Už niekoľko generácií sa značka HABA pýši svojimi kvalitnými dizajnovými hračkami. Inšpiráciu na originálny dizajn svojich hračiek čerpá značka HABA predovšetkým z prírody. Výrobca HABA sa zameriava na výrobu kvalitných hračiek, vyrobených z ekologických materiálov a s nadčasovým dizajnom. Na svoje si tak prídu aj rodičia, ktorí milujú retro hračky.

Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom