Nech je leto štýlové a farebné: Doplnky Rockahula budú malé parádnice milovať!

mceclip0

 

Krátke, jemné či vlnité? Vlasy si rozhodne zaslúžia pozornosť a vhodnú starostlivosť. A časom aj čosi navyše! Ste pripravení na poriadnu nádielku sponiek, čeleniek, klobúkov ale aj trendy okuliarov? Vieme, čo budete nasledovné mesiace rozhodne potrebovať!

S ohľadom a vek

S narodením bábätka prichádza na rad množstvo úkonov, návykov a potrieb, ktoré si mamička musí postupne osvojiť. Jednou z nich je bez pochýb aj starostlivosť  o jemnú pokožku a prvé vlásky. Kým niektoré deti sa narodia úplne bez vlasov, iné prekvapia dlhou, hustou aj kučeravou hrivou. Na čo pri starostlivosti myslieť a čomu sa vyhýbať?

  • Prvé mesiace života – vlásky bábätka nepotrebujú špeciálnu starostlivosť v podobe iritujúcich šampónov. Pokožku hlavy a vlásky opláchnite vodou 1 až 2x do týždňa, jemne osušte uterákom a učešte jemnou kefkou.
  • Od 6 mesiaca života – v tomto období deťom vlasy nielen dorastajú ale aj hustnú, preto je vhodné v starostlivosti zaradiť jemný detský šampón, ktorý sa zároveň stará o pokožku hlavy.
  • Od 2 rokov života – na rad prichádza obdobie, ktoré je v rámci rastu vlasov u každého dieťaťa individuálne. Okrem šampóna je vhodné, najmä pri dlhších vláskoch, používať kondicionér. Na rad prichádza nielen prvé strihanie ale aj ozdoby do vlasov pre malé parádnice. Máte už v zálohe rozkošné čelenky, farebné sponky či gumičky, ktoré skrotia jemnú korunu krásy vašej malej princeznej?

Nuda nehrozí

Nevedeli ste sa dočkať chvíle, kedy konečne prídu na scénu? Pukačky, čelenky ale aj gumičky do vlasov nájdete od výmyslu sveta. Ak ste za jemnosť s nápadom, ktorá je stále hravá a pre deti zaujímavá, vsaďte všetky karty na anglickú značku Rockahula. Svojou roztomilosťou sa stanú povinnou výbavou kozmetickej taštičky nielen malej parádnice. Zásobu bude chcieť zaručene aj babička, krstná, teta či vaša kamoška, ktoré sa s radosťou zhostia funkcie detskej kaderníčky.

Aby všetko ladilo

Deti potrebujú všetko skúmať. Nielen oblečenie, ktoré si obliekajú ale aj doplnky,ktoré dotvárajú ich dokonalý outfit. A tak sa nemôžete čudovať, že sponky či gumičky z vlasov neustále dávajú dole. Potrebujú ich preskúmať, zvyknúť si a možno si aj samé vybrať. Sponky či gumičky do vlasov Rockahula sú jedinečné nielen svojim dizajnom ale aj spôsobom, akým sa kombinujú a krásne dopĺňajú. Dve červené jabĺčka zjemnia na copíkoch žlté mašličky či pukačky potiahnuté trblietavou textíliou, ktoré vo vlasoch neťahajú. A ktoré si na zoznam želaní vybrala vaša ratolesť?  

            Daisy bag   Betty Bunny Hat and Bag              IMG_8677 

Skroťte jemné vlásky

Nachádzate sa v štádiu, kedy sú gumičky do vlasov a sponky bojom? Možno ešte nenastal ten správny čas. Skúste rozlietané a do očí padajúce vlasy skrotiť čelenkou. Okrem toho, že sa menej zapotíte, dieťatko si ju môže na hlavičku dávať samo. A verte, že si zvykne. Dizajn Rockahula čeleniek je totiž prekrásny a prevedenie mimoriadne pohodlné a netlačí. Za tú s leopardím vzorom a mašľou by sa nehanbila ani jedna fashion mamičky.

 

Dovolenková nálada

Leto nezadržateľne klope na dvere. Máte už vybraté miesto, kde spolu s deťmi budete zbierať zážitky? Nezálží na tom, či vyrážate k moru, do hôr či k starým rodičom na vidiek. Leto bez doplnkov, ktoré nielen osviežia outfit, ale aj chránia, jednoducho nemôže byť. Rockahula klobúčiky v nápaditých dizajnoch šťavnatého melóna či hravej korytnačky deti z hlavy nebudú dávať dolu. To vám z vlastnej skúsenosti garantujeme! O slovo sa rovnako hlásia rovnako štýlové slnečné okuliare, ktoré drobcom budú závidieť aj dospeláci. A aby toho nebolo málo, poriadny letný žúr sa nezaobíde bez kabelky, doplnenej rozkošným klobúčikom v tvare zajačika. Špeciálnou, nielen letnou edíciou sú sponky, gumičky, čelenky ale aj kabelky či ľadvinky s tematikou prírody. Vyberiete si tie so sedmokráskou, včielkou alebo lienkou?

Povinná výbava

Deti milujú kopírovať správanie svojich rodičov. Urobte si z úpravy vlasov spoločný rituál. Kým si očešete tie svoje, dajte hrebeň do rúk aj malej parádnici. Okrem množstva nápaditých sponiek a gumičiek v rôznych prevedeniach sa pripravte aj na to, že všetky tieto poklady musia mať svoje miesto. A kde inde ako v šperkovnici! Mäkučká, príjemná na dotyk, s dostatkom miesta a rozkošným dizajnom mačičky či s vyšitou dúhou? Dovoľte jej nech si vyberie. Rovnako, ako farebné prevedenia gumičiek, klipov či rôznych druhov sponiek, ktoré sa určite, ako každej žene,  „stratia“  v novej kabelke či ľadvinke. Tak to predsa vo svete módnych doplnkov funguje. Stále ich je málo!

rockahula (2) – kópia  rockahula (4) – kópia  IMG_2120  rockahula (3) – kópia 

 

Autor: Miška :)

Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom