Stolička na kŕmenie pre bábätko - Pomea

Stolička na kŕmenie s podnosom je vhodná pre bábiky veľkosti 30 - 34 cm.

Dostupnosť Skladom
Kód: DJ07856
€28,60 €23,83 bez DPH
Stolička na kŕmenie pre bábätko - Pomea
stolicka na krmenie pre babatko pomea
Novinka

Stolička na kŕmenie pre bábätko - Pomea

Jedenie je nevyhnutnou súčasťou denného režimu bábätka. Kompaktná stolička na kŕmenie bábätka má vkusné farebné operadlo a podnos na umiestnenie riadu s jedlom. Vyrobená z dreva s ekologickým certifikátom FSC®. Vhodná pre bábiky výšky 30-34 cm.

Balenie obsahuje 1 drevená stolička na kŕmenie s podnosom.

Vhodná pre deti od 2 rokov.

Rozmery stoličky: 18 x 28 x 20 cm.

Rozmery balenia: 21 x 19 x 10 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Bábiky a kočíky
Vek: 2+
Pohlavie: dievča

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DJECO je francúzsky výrobca hračiek, ktoré sú skvele výtvarne spracované, vtipné a jednoducho geniálne. DJECO kladie veľký dôraz na výtvarnú a estetickú stránku. Ich hračky ilustrujú originálni a veľmi talentovaní výtvarníci, ktorí dodávajú už aj tak zaujímavým predmetom perfektný vzhľad. DJECO hračky sú zábavné, rozvíjajú fantáziu a zároveň vzdelávajú. Pri svojej ceste do sveta DJECO, môžete navštíviť celý rad hier, hračiek a dekoratívnych predmetov. Sortiment tvoria vysokokvalitné drevené hračky, puzzle, spoločenské a kartové hry, kreatívne sady, dekorácie, porcelán a veľa - veľa ďalších pokladov s nezameniteľným dizajnom DJECO! Pre väčšie deti nadobúdajú hry a hračky okrem krásnej ilustrácie a nápaditého spracovania aj ďalší rozmer. Hračky začnú byť vynaliezavé, tvorivé, jednoducho nadčasové. Ohromia vás svojou variabilitou, ktorá priamo podporuje kreativitu detí a bude tak ďalej a ďalej ovplyvňovať a rozvíjať ich pohľad na svet. Existuje ešte nejaká hra alebo hračka, ktorá Vás doteraz nenapadla? DJECO ju už určite vymyslelo. Hľadajte a pozorne sa dívajte, nájdete určite poklady, nové cesty a súvislosti. Kreatívny svet je Vám otvorený.

Podobné produkty

626 janod hudobny stolik pure J05164
690 maileg mys zubkova vila mala sestricka 16-0720-00
594 little dutch babika julia 35cm
€18,50

Plyšová bábika Júlia je veľká 35 cm v krásnych kvetinových šatách a je vyrobená z jemného plyšového materiálu. Vhodná pre deti od narodenia.

4530LD
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom