Quut - Ringo Pétanque do piesku

Dostupnosť Skladom
Kód: 171300
€10 €8,33 bez DPH
Quut - Ringo Pétanque do piesku

Quut Ringo Pétanque do piesku je výborná hra na cestovanie. Hrať môžete kdekoľvek Vás napadne, dokonca aj vo vode. Áno počujete správne, pétanque pláva totiž aj na vode. Vďaka svojím pestrým farbám Vás doslova pritiahne k hre. Balenie obsahuje 6 farebných krúžkov v troch rôznych farbách a jednu loptičku. Farby sú naozaj pestré, a tak krúžky a aj loptičku bez problémov nájdete, nech sa rozhodnete hrať v akomkoľvek prostredí. Hra je bezpečná aj pre mladšie detičky, vďaka mäkkým okrajom.

Hračky od Quut podporia fantáziu vašich detí. Nemusíte s nimi len hrať pétanque, ale môžete si vymyslieť aj vlastné hry a zažiť mnoho zábavy.

Ringo je ideálne na hru vonku, ale ak už sa aj počasie pokazí to vôbec nevadí, zahrať sa môžete, aj v pohodlí domova.

 

Vhodné pre deti od 3 rokov.
Rozmer 12 x 12 x 4,5 cm

 

Celú ponuku značky Quut si môžete pozrie TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Do vody a na záhradu
Vek: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Predstavuje hračky inšpirované detstvom, ale pri tom myslia na budúcnosť detí. Dizajn značky pochádza z dielne belgickej dizajnérskej agentúra, ktorá už viac, ako 20 rokov vytvára inovatívne produkty. Plážové hračky sú kombináciou ergonómie, dizajnu, trvácnosti, ale sú aj zodpovedné k životnému prostrediu. Quut predstavuje hračky, ktoré umožňujú veľmi široké využitie pri hre vonku a deťom doprajú maximálny zážitok z hry. Piesok, voda, ale ani sneh, nie sú žiaden problém. Všetky produkty sú bez BPA, bez obsahu ftalátov a latexu a sú recyklovateľné.

Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom