Little Dutch Magnetická hra - Obleč Jima a Rosu

Novinka

Skladom
16.00 EUR s DPH

Značka: Little Dutch
Katalógové číslo: 4756LD
Kategória: Magnetické hračky, Učíme sa hrou, Hračky, Novinky


Nová magnetická hra od Little Dutch je skvelá.

Pre milovníkov Jima a Rosy je to ideálna hra. Pomocov magnetickej hry ich môžete obliekať a prezliekať, ako sa Vám páči. Použiť môžete, ale aj kartičky, ktoré vám dajú menšiu nápovedu. Stále, ale platí, že môžete použiť svoju predstavivosť a fantáziu. Kombinácií je naozaj mnoho a zabavíte sa tak na dlhé hodiny.

Vďaka baleniu v krabičke si môžete zahrať hru doma, ale aj na cestách. Prípadne máte skvelý tip na darček, ktorý poteší dievča, ale aj chlapca.


Magnetická hra sa skladá z 80 malých magnetov, 6 kariet pre Rosu a 6 pre Jima. Krabica je vyrobená z robustnej lepenky, ktorá umožňuje jednoduché skladovanie všetkých kúskov. Magnetické veko možno použiť ako hernú dosku.


UPOZORNENIE: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov kvôli malým častiam. Hrozí nebezpečenstvo udusenia.
Vhodné pre deti od 36 mesiacov.


Značka Little Dutch
Odporúčaný vek 3+

Little Dutch

Holandská značka Little Dutch (malý Holanďan) vznikla v roku 2007. Od tej doby sa rozrástla v uznávanú medzinárodnú spoločnosť. Hračky a doplnky sa v súčasnosti predávajú vo viac ako 20 krajinách sveta a vo viac ako 300 obchodoch po celom svete. Tím Little Dutch dbá na vysokú kvalitu a dizajn svojich výrobkov. Výrobky Little Dutch sú vysoko moderné, niekedy až nadčasové. Určite sa s nimi nebudú nudiť ako deti, tak aj dospelí. Radujte sa z maličkostí.

Podobné produkty