Janod Senzorické karty Savana

Janod Senzorické karty Savana sú hmatové karty na plastovom krúžku s rôznymi textúrami na rozvoj hmatu vhodné pre deti od 1 roku.

Dostupnosť Skladom
Kód: J02694
€15 €12,50 bez DPH
Janod Senzorické karty Savana

Janod Senzorické karty Savana vaše deti zavedú na exotickú dovolenku, kde budú spoznávať pomocou hmatu akú ma kožu krokodíl alebo kto sa schováva za listami baobabu. 6 hmatových kariet obsahuje rôzne textúry, ktoré pomôžu deťom už od 1 roku rozvíjať svoj hmat. Plastový krúžok, na ktorom sú karty upevnené zabezpečí, že zostanú všetky pekne pokope a nestratia sa vám.

Vyrobené sú z kartónu, ktorý má certifikát FSCTM.

Rozmer hračky je 15,9 x 18,4 cm.

Vhodné sú pre deti od 1 roku.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre najmenších
Vek: 12m+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek najmä vďaka svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnom dizajne. Pod dizajn hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov, vďaka čomu je ich vzhľad nadčasový. Hlavnou myšlienkou značky je prinášať deťom hračky, ktoré sú zábavné a zároveň edukatívne tak, aby podporovali detskú kreativitu

Podobné produkty

961 taf toys obojstranna knizka 3v1 pre najmensich
€18,84

Taf Toys obojstranná knižka 3v1 je určená pre našich najmenších. Ideálna na použitie v kočíku, postieľke, ale aj na hracej deke.

12025TAF
1024 taf toys penova hracia deka savana
€57,30

Penová hracia deka Taf Toys je obojstranná a vďaka svojej extrémnej veľkosti Vám ponúka pohodlie pri hre či už doma alebo na cestách. Deka je balená v taške, ktorá zabezpečí...

12715TAF
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom