Hrkálka presýpacie hodiny Kvety a motýle - Little Dutch

Little Dutch Hrkálka presýpacie hodiny Kvety a motýle sú hračka vyrobená z dreva a plastu, ktorá vaše deti zajme už na prvý dotyk. Vhodná je od 3 mesiacov.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 7076LD
€10 €8,33 bez DPH
Hrkálka presýpacie hodiny Kvety a motýle - Little Dutch

Little Dutch Hrkálka presýpacie hodiny Kvety a motýle 

Hrkálka je vyrobená z dreva a plastu. Majú tvar, ktorý skvele padne do malej detskej ručičky. Vďaka malým guličkám a vrtuľke hrkálka pri jej otáčaní vydáva jemný zvuk, ktorý deti zaujme. Jednoduchá hračka s príjemných materiálov vaše dieťa zaujme na dlhú dobu a vďaka nej bude môcť sledovať pohyb guličiek a vrtuľky.

Presýpacie hodiny sú súčasť kolekcie Kvety a motýle.

Hračka je vhodná pre deti od 3 mesiacov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Holandská značka Little Dutch (malý Holanďan) vznikla v roku 2007. Od tej doby sa rozrástla v uznávanú medzinárodnú spoločnosť. Hračky a doplnky sa v súčasnosti predávajú vo viac ako 20 krajinách sveta a vo viac ako 300 obchodoch po celom svete. Tím Little Dutch dbá na vysokú kvalitu a dizajn svojich výrobkov. Výrobky Little Dutch sú vysoko moderné, niekedy až nadčasové. Určite sa s nimi nebudú nudiť ako deti, tak aj dospelí. Radujte sa z maličkostí.

Podobné produkty

859 kid concept mini motoricky labyrint neo
€16,10
1000498KC
963 taf toys knizka na hru na brusku savana
€21,10

Knižka pre hru na brušku Savana značky Taf Toys je najobľúbenejšia hračka pre najmenších. Textilná knižka ponúka detičkám mnoho aktivít. Nájdete v nej krásne farebné a aj...

12705TAF
baby art family prints wooden odtlacky ruk drevene littlebird 2
€28,80

Baby art Odtlačky rúk - Family Prints Wooden obsahujú drevený stojanček a 4 priehľadné panely, na farebné odtlačky rúk celej Vašej rodiny. 

3601099400BA
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom