Desiatový box Ocean Blue (fľaša a box) - Little Dutch

Desiatový box Ocean Blue tvorí fľaša a desiatový box s odnímateľnými priehradkami a vidličkou. Ideálny do školy, ale aj na výlet do prírody.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 107410165391LD
€21,35 €17,79 bez DPH
Desiatový box Ocean Blue (fľaša a box) - Little Dutch

Little Dutch Desiatový box Ocean Blue (fľaša a box)

Tvorí fľaša s vyskakovacím náustkom a plastový box s odnímateľnými priehradkami. Súčasťou boxu je aj malá plastová vidlička.

Krásna fľaša s motívom typickým pre Little Dutch má vyskakovací náustok, ktorý stačí jednoducho stlačiť a fľaša je pripravená na pitie. Stlačíte opäť a je bezpečne uzatvorená a všetko, čo má zostať vo fľaške v nej aj zostane. Plastový desiatový box má odnímateľné priehradky, vďaka ktorým, keď je potreba viete oddeliť box až na tri časti. Priehradky sú vysoké ako samotný box, vďaka čomu zostane jedlo, ktoré chcete rozdeliť v priehradke, v ktorej má a nebude sa potulovať po boxe. Malá vidlička je súčasťou boxu, a teda ju budete mať vždy po ruke.

Box je ideálny do školy, ale aj na výlet do prírody.

 

Objem fľaše 400 ml.

Rozmery boxu sú 17,8 x 13,2 x 6 cm.

Materiál: ABS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Holandská značka Little Dutch (malý Holanďan) vznikla v roku 2007. Od tej doby sa rozrástla v uznávanú medzinárodnú spoločnosť. Hračky a doplnky sa v súčasnosti predávajú vo viac ako 20 krajinách sveta a vo viac ako 300 obchodoch po celom svete. Tím Little Dutch dbá na vysokú kvalitu a dizajn svojich výrobkov. Výrobky Little Dutch sú vysoko moderné, niekedy až nadčasové. Určite sa s nimi nebudú nudiť ako deti, tak aj dospelí. Radujte sa z maličkostí.

Podobné produkty

superpetiti silikonove prestieranie podlozka na stol mini morska vila pre dievca littlebird (9)
€19,80

Super Petit silikónová podložka na maľovanie MINI - Morská Víla zabaví vaše dieťa za stolom aj bez tabletu a telefónu. Maľovať a kresliť môžete stále dookola kdekoľvek sa...

SMATMINIMERMAID2
508 termoska z nehrdzavujucej ocele zelenohneda HS96170011-2
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom