Aký otec, taký syn: TAKTO vyzerá detský raj kutilov

 

Blog7

 

Ich svet je čarovný. Odohrávajú sa v ňom príbehy, premietajú zážitky a každý deň sa túžia naučiť niečo nové. Poďte s deťmi tráviť čas efektívne. Hrajte sa na kutilov, venujte sa záhrade alebo sa preneste na stavbu plnú strojov.

Svet veľkých aj malých

Motajú sa vaše deti všade tam, kde sa niečo deje? A viete, čo je na tomto detskom svete  a období hrania magické? Či chcete, či nie, ste pre deti tu najväčšou inšpiráciou. Dcéra chce byť ako mamička, každý syn nasleduje svojho otca. Aj pri domácich prácach, v starostlivosti o dom, záhradu či v objavovaní prvých snov o budúcom povolaní.

Povinná výbava

Každý domáci kutil potrebuje kvalitnú výbavu. Doprajte chlapcom náradie, ktoré posunie nielen ich predstavivosť a fantáziu. Drevený box v prekrásnom prevedení od Little Dutch ukrýva až 15 kusov rôzneho náradia, ktoré bude mať malý majster vždy hrdo pri sebe. Tešte sa na dávku asistencie a pripravte sa aj na to, že toto je len začiatok. Montážny pult, alebo aj „ponk“, budú malému pomocníkovi slepo závidieť aj dospeláci. Je najvyšší čas začať používať kladivo, pílku, skrutkyvŕtačku aj šroubováky.

V každom ročnom období

Na chalupe aj okolo domu je práce stále neúrekom. A to v každom ročnom období. Zabavte deti aj pri tejto činnosti a dovoľte im asistovať. Ešte predtým, ako sa vyberiete pokosiť trávu, pohrabať lístie a zasadiť rastliny, prekvapte malých pomocníkov kvalitnou výbavou. Vďaka Small Foot sade náradia v hravých farbách deti nielen spoznajú rôzne typy záhradného náčinia, ešte vám aj pomôžu. Každá ruka je predsa vítaná!

Čím budeš, keď budeš veľký?

Obľúbená otázka rodičov, na ktoré majú deti vplyvom obdobia či skúseností iný názor. A aká je predstava vášho syna? Ak ho fascinujú pohľady na smetiarov, traktoryžeriavy či pracovné mechanizmy máme pre vás skvelý tip! Bigjigs sadu bude jednoducho milovať! Obsahuje veľký žeriav, niekoľko stavebných strojov, dvoch pracovníkov, kužele aj  zábrany. Hra na veľký stavebný projekt práve začína! Stále málo? Pre malých architektov je ako stvorená skladačka Janod, ktorá prináša priestor nielen na poskladanie rôznych stavieb ale aj dopravných prostriedkov. Smelo do hrania!

 
 
 
 
Autor: Miška :)
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom