Ako sme vznikli a čo nás priviedlo k založeniu littlebird

ako sme vzniki

 

Ahojte všetci!

Naša cesta od prvotného nápadu až po spustenie bola veľmi dlhá a náročná. S myšlienkou spustiť e-shop sme sa pohrávali veľmi dlho, ale nedostavali sme inšpiráciu čo bude pre nás tá správna cesta.

Až nám náš syn vyrástol a začali sme zisťovať, že nájsť naozaj kvalitné hračky začína byť dosť problém. Samozrejme hračkárstiev je naozaj veľmi veľa a tak isto je aj výber veľmi veľký, ale naša túžba mať vlastný e-shop, ktorý by ponúkal krásne, ekologické a tvorivé hračky bola silná.

O chvíľku k nám má pribudnúť náš druhý syn a bolo rozhodnuté. Povedali sme si s manželom, že nastal náš čas konečne zrealizovať naše plány, túžby a zmeniť ich na skutočnosť. Nastala chvíľa kedy sme si povedali, že keď nie teraz tak už sa nám to asi nepodarí. A tak sme teda začali.

Výber sortimentu, grafiky, návrhy loga, dizajnu a všetkého okolo. Bol to neskutočne náročný kolotoč, ale mali sme a máme stále silnú motiváciu. Predsa naše deti pre ktoré chceme len to najlepšie a chceme podporiť ich tvorivosť, trpezlivosť, motoriku a dať im ten správny vývoj.

A tak sme sa postupne krôčik po krôčiku posúvali bližšie k nášmu cieľu a sme tu. Sme tu pre vás a vaše deti aby sme im mohli spoločne robiť detstvo krajšie.

Sme online!!!

Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom