Ako sme vznikli a čo nás priviedlo k založeniu littlebird

ako sme vzniki

 

Ahojte všetci!

Naša cesta od prvotného nápadu až po spustenie bola veľmi dlhá a náročná. S myšlienkou spustiť e-shop sme sa pohrávali veľmi dlho, ale nedostavali sme inšpiráciu čo bude pre nás tá správna cesta.

Až nám náš syn vyrástol a začali sme zisťovať, že nájsť naozaj kvalitné hračky začína byť dosť problém. Samozrejme hračkárstiev je naozaj veľmi veľa a tak isto je aj výber veľmi veľký, ale naša túžba mať vlastný e-shop, ktorý by ponúkal krásne, ekologické a tvorivé hračky bola silná.

O chvíľku k nám má pribudnúť náš druhý syn a bolo rozhodnuté. Povedali sme si s manželom, že nastal náš čas konečne zrealizovať naše plány, túžby a zmeniť ich na skutočnosť. Nastala chvíľa kedy sme si povedali, že keď nie teraz tak už sa nám to asi nepodarí. A tak sme teda začali.

Výber sortimentu, grafiky, návrhy loga, dizajnu a všetkého okolo. Bol to neskutočne náročný kolotoč, ale mali sme a máme stále silnú motiváciu. Predsa naše deti pre ktoré chceme len to najlepšie a chceme podporiť ich tvorivosť, trpezlivosť, motoriku a dať im ten správny vývoj.

A tak sme sa postupne krôčik po krôčiku posúvali bližšie k nášmu cieľu a sme tu. Sme tu pre vás a vaše deti aby sme im mohli spoločne robiť detstvo krajšie.

Sme online!!!

Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie