Adventný kalendár 24 rozprávok pre deti - Svojtka

Adventný kalendár plný detských rozprávkových knižiek. Spríjemnite si čakanie na Štedrý deň čítaním rozprávok. Adventný kalendár obsahuje 24 knižiek v krásnom darčekovom balení.

Dostupnosť Skladom
Kód: 6735
€38,08 €31,73 bez DPH
Adventný kalendár 24 rozprávok pre deti - Svojtka
adventny kalendar 24 rozpravkovych knih pre deti svojtka littlebird (2)
Novinka Tip

Adventný kalendár 24 rozprávok pre deti - Svojtka

Ako si čo najviac spríjemniť čakanie na Ježiška? Pomôže rozprávkový adventný kalendár pre deti!

Tešenie sa na Štedrý deň už nikdy nebude také dlhé. Predstavte si, akú radosť budú mať vaše deti, keď každý deň pred Vianocami objavia vo vianočnom adventnom kalendári pre deti namiesto čokolády jednu rozprávkovú knižku. Presne tak, v luxusnom darčekovom balení na vás čaká adventný kalendár a jeho knižky pod okienkami. 
 

V okienkach na teba čaká 24 malých rozprávok na každý deň.

Nájdete tu dvadsaťštyri rozprávkových príbehov! Sú medzi nimi klasické rozprávky z tradičných ľudových rozprávaní a tiež príbehy od svetovo preslávených autorov ako H. Ch. Andersen alebo bratov Grimmovcov. Medzi knižkami v adventnom kalendári sa schovalo aj niekoľko vianočných básní. Kde sa ukrývajú? To je práve to prekvapenie! Textom vdýchli život rozliční ilustrátori, takže sa môžete tešiť na skutočne pestrú paletu príbehov. Len si to predstavte - začína december a vy doma otvoríte s deťmi každý večer jedno okienko a prečítate si spoločne knižku. Vďaka detskému adventnému kalendáru s 24 knihami sa u vás v rodine zrodí úplne nová, magická predvianočná tradícia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma pôsobí na knižnom trhu od 19.2.2005. Vydáva farebné obrazové publikácie, väčšinou prevzaté od renomovaných svetových nakladateľstiev. Celý tento čas sa vám snažia ponúknuť čo možno najširšie spektrum v oblasti literatúry faktu. Patria sem napríklad encyklopédie pre deti i dospelých, atlasy, militáriá, ale aj knihy o cestovaní, zvieratách, rastlinách, hudbe a umení, kuchárky, hry a testy pre mládež, široké spektrum kníh pre predškolákov a školákov, knižky pre voľný čas a mnoho ďalších.

Podobné produkty

1102 izabelkine dobrodruzstva
€11
101
kamarat s knižkou učíme sa po anglicky box vzdelavacia kocka vyucba anglictiny pre dedi od 6 18 mesiacov (6)
Novinka Tip
€55

Vzdelávacia kocka Priateľ s knihou - učíme sa angličtinu, v ktorej nájdete niekoľko aktivít, ktoré nielen zabavia vášho drobca, ale aj splnia tento účel.  Box je...

3975ANJ
superpetit silikonova podlozka prestieranie na stol s naramkom mesto littlebird (1)
€25

Super Petit silikónová podložka na maľovanie - Mesto zabaví vaše dieťa za stolom aj bez tabletu a telefónu. Maľovať a kresliť môžete stále dookola kdekoľvek sa vyberiete.

SMATCITY004
superpetiti silikonove prestieranie podlozka na stol mini morska vila pre dievca littlebird (9)
€19,80

Super Petit silikónová podložka na maľovanie MINI - Morská Víla zabaví vaše dieťa za stolom aj bez tabletu a telefónu. Maľovať a kresliť môžete stále dookola kdekoľvek sa...

SMATMINIMERMAID2
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom