Little Dutch Plyšová kocka - Námornícky záliv

Plyšová kocka - Námornícky záliv ponúka na každej strane rôzne aktivity pre vaše bábätko, ktoré mu pomôžu rozvíjať svoje zmysly

Dostupnosť Skladom
Kód: 8609LD
€15,90 €13,25 bez DPH
Little Dutch Plyšová kocka - Námornícky záliv

Little Dutch Plyšová kocka - Námornícky záliv je z novej kolekcie. Mäkučká kocka ponúka malému bádateľovi rôzne aktivity, ktoré pomôžu rozvíjať jej zmysly. Bude objavovať čaro morského sveta a spoločnosť mu bude robiť rozkošná čajka, kde sa môže hrať s jej krídlami, čln, ktorý má záchranné koleso, maják, ktorý patrí do každého prístavu a v neposlednej rade krásne kormidlo v podobe zrkadielka.

Kocka sa stane skvelým spoločníkom na cestách, na prázdninách, ale aj v pohodlí domova. Deti sa s ňou zabavia na dlhé hodiny. 

Je skvelý TIP aj na darček, ak neviete, čo by potešilo malé bábätko.

Rozmer kocky je 15 x 15 x 15 cm.

Vhodná je od narodenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Holandská značka Little Dutch (malý Holanďan) vznikla v roku 2007. Od tej doby sa rozrástla v uznávanú medzinárodnú spoločnosť. Hračky a doplnky sa v súčasnosti predávajú vo viac ako 20 krajinách sveta a vo viac ako 300 obchodoch po celom svete. Tím Little Dutch dbá na vysokú kvalitu a dizajn svojich výrobkov. Výrobky Little Dutch sú vysoko moderné, niekedy až nadčasové. Určite sa s nimi nebudú nudiť ako deti, tak aj dospelí. Radujte sa z maličkostí.

Podobné produkty

Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom