Láska na prvý pohľad: Drevené hračky nadchnú každé dieťa

drevené hračky

 

Do detskej izby prinesú neopakovateľnú atmosféru, krásu, radosť ale tiež úctu k prírode. Drevené hračky sú láska nielen na prvý pohľad ale aj dotyk. A viete, čo je na ich vzhľade úžasné? Už nikdy viac nebudete mať potrebu schovať hračky na dno skrine!

Každodenná harmónia

Verte či nie, deti ju naozaj nielen vnímajú ale aj potrebujú. Nech ich obklopíte čímkoľvek, nezabúdajte na ich vnímavosť a schopnosť absorbovať rôzne vnemy a podnety. A to je iba jeden z dôvodov, prečo by vám malo záležať na tom, s čím sa vaše deti hrajú. Okrem vývojových, zdravotných, enviromentálnych a estetických dôvodov, podporujú drevené hračky aj zmyslové skúmanie.

Nezničiteľné!

Rozhodli ste sa dať zbohom plastu? Tlieskame! Drevené hračky, vyrobené z prírodných materiálov sú ohľaduplné k životnému prostrediu a vydržia naozaj roky. Drevený skladací vláčik pre chlapčeka, čarovná ružová kuchynka pre dievčatko alebo hudobné nástroje pre celý domáci orchester? Ponuka hračiek v jemných pastelových farbách vás nadchne svojou krásou. A tu celý príbeh ešte len začína!

Detská izba snov

Výrobcovia drevených hračiek nenechávajú nič na náhodu. Priamo úmerne s ich obľúbenosťou rastie ponuka, ktorá je v ostatných rokoch skutočne bohatá. A tak viete bez najmenšej námahy zabezpečiť dieťaťu do detskej izby nielen nápadité ale aj účelné hračky od výmyslu sveta. Autíčka, vláčikové dráhy, kocky, senzorické puzzlemotorický stolík ale aj odrážadlá či kočík pre bábiku. Drevo nepozná hranice. Doprajte deťom zážitok, ktorý budú počas hry vlastnými rukami skúmať s nadšením a láskou.

Autor: Miška :)

Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom