Quut kýblik Mini Ballo - ružovo/žltý

Dostupnosť Skladom
Kód: 171164
€15 €12,50 bez DPH
Quut kýblik Mini Ballo - ružovo/žltý

Kýblik, vedierko alebo jednoducho mini ballo. Je úplne jedno aký názov mu dáme. To, čo je, ale naozaj dôležité je, že vďaka svojmu dizajnu, tvaru, mäkkej povrchovej úprave uľahčí drobným rúčkam manipuláciu s vodou. Stačí jednoducho naplniť vodou a môže sa utekať.

Jeho sférický tvar je mimoriadne stabilný, vďaka čomu sa voda z neho len tak ľahko nevyleje. Prenášanie vody z mora na hrad z piesku či polievanie v záhradke tak nebolo nikdy jednoduchšie.

Bez BPA, bez obsahu ftalátov a latexu, recyklovateľné.

Rozmery: 16 x 16 x 16 cm

Hmotnosť: 180 g

Objem: 16 cm / 1,7 L

Vhodné pre deti od 3 rokov.

 

Celú ponuku značky Quut si môžete pozrie TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Do vody a na záhradu
Vek: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Predstavuje hračky inšpirované detstvom, ale pri tom myslia na budúcnosť detí. Dizajn značky pochádza z dielne belgickej dizajnérskej agentúra, ktorá už viac, ako 20 rokov vytvára inovatívne produkty. Plážové hračky sú kombináciou ergonómie, dizajnu, trvácnosti, ale sú aj zodpovedné k životnému prostrediu. Quut predstavuje hračky, ktoré umožňujú veľmi široké využitie pri hre vonku a deťom doprajú maximálny zážitok z hry. Piesok, voda, ale ani sneh, nie sú žiaden problém. Všetky produkty sú bez BPA, bez obsahu ftalátov a latexu a sú recyklovateľné.

Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom