Vilac Drevená hra Hmataj a nájdi

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: V52413
€25,60 €21,33 bez DPH
Vilac Drevená hra Hmataj a nájdi

Bestseller - didaktická hra Hmataj a nájdi. Skryté drevené predmety vo vrecku v neprehliadnom obale - tube. Menšie deti majú za úlohu po vložení ruky do tuby iba na základe hmatania popísať svojimi slovami, aký predmet drží v ruke. Rodičia môžu zpôsob hry deťom predviesť názorným príkladom. Staršie deti môžu hrať hru vo forme lota alebo binga, k týmto hrám sú k dispozícii obrázkové karty jednotlivých predmetov. Odporučený vek: 2-6 rokov. Obal je v českom jazyku.

Návod k hre Hmataj a nájdi + bingo:

Priebeh hry: prvý dráč si vezme kartu z hromady. Potom musí siahnuť do vrecka a podľa hmatu nájsť drevený dielik, ktorý odpovedá obrázku na karte. Pokiaľ vyberiete správny dielik, kartu si ponecháte a na rade je druhý hráč, ktorý opäť začína ťahaním karty z hromady. Pokiaľ ale prvý hráč vyberie nesprávny dielik, musí svoju kartu predať ďalšiemu hráčovi, ktorý sa musí pokúsiť nájsť správny dielik. Po každom kole sa dieliky vracajú naspäť do vrecka. V okamihu keď už na hromade nie sú žiadne karty, určí sa víťaz. Vyhráva hráč s vyšším počtom kariet. Pozor! Pokiaľ jeden hráč náhodou vytiahne dielik v tvare bomby, musí všetky svoje karty vrátiť na hromadu! Aby sa deti lepšie zasmiali pri hľadaní predmetov, môžete upraviť pravidlá podľa svojho uváženia:

1 – Začnite s malým množstvo drevených dielikov.

2 – Dovoľte sa im pozrieť do vrecka.

3 – Následne spravte hru opäť náročnejšiu, nedovoľte deťom nahliadať do vrecka.

4 – Pridajte do vrecka opäť viac dielikov.

5 – Nakoniec, ak si deti zvyknú začnite opäť hrať podľa klasických pravidiel.

BINGO :

Dajte 4 karty do kruhu a vytvorte jeden alebo viac hracích polí pre každého hráča.

Jeden z hráčov alebo rodič vytiahne dielik z vrecka a vyvolá ho. Hráč, ktorý má kartu zodpovedajúcu tomuto vyvolávaciemu dieliku, si ju vezme a položí na svoju kartičku. Hráč, ktorý ako prvý zaplní svoje hracie pole, vyhráva!

Dodatočné parametre

Kategória: Motorické hračky
Vek: 2+
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska spoločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu okúzliť všetky generácie. Vilac pomáha vytvárať detskú predstavivosť svojimi radostnými ilustráciami či dizajnom a reinterpretáciou klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú. Deti dostávajú na Vianoce a narodeniny mnoho hračiek, veľa z nich ich však nezaujíma na dlhú dobu, láska k hračke sa tak nenaplní. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali. Vilac už 100 rokov podporuje deti s hračkami, ktoré si obľúbili a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac

Podobný produkt

825 little dutch vlacik pink flowers
€26,40
7035LD
822 little dutch zatlkacka olivova goose
€14,56
7027LD
821 little dutch zatlkacka modra ocean
€14,56
7026LD
935 pipasik origami mala farma
€6,20
2
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom