Vilac Drevená hra Hmataj a nájdi

Dostupnosť Skladom
Kód: V52413
€25,60 €21,33 bez DPH
Vilac Drevená hra Hmataj a nájdi

Bestseller - didaktická hra Hmataj a nájdi. Skryté drevené predmety vo vrecku v neprehliadnom obale - tube. Menšie deti majú za úlohu po vložení ruky do tuby iba na základe hmatania popísať svojimi slovami, aký predmet drží v ruke. Rodičia môžu zpôsob hry deťom predviesť názorným príkladom. Staršie deti môžu hrať hru vo forme lota alebo binga, k týmto hrám sú k dispozícii obrázkové karty jednotlivých predmetov. Odporučený vek: 2-6 rokov. Obal je v českom jazyku.

Návod k hre Hmataj a nájdi + bingo:

Priebeh hry: prvý dráč si vezme kartu z hromady. Potom musí siahnuť do vrecka a podľa hmatu nájsť drevený dielik, ktorý odpovedá obrázku na karte. Pokiaľ vyberiete správny dielik, kartu si ponecháte a na rade je druhý hráč, ktorý opäť začína ťahaním karty z hromady. Pokiaľ ale prvý hráč vyberie nesprávny dielik, musí svoju kartu predať ďalšiemu hráčovi, ktorý sa musí pokúsiť nájsť správny dielik. Po každom kole sa dieliky vracajú naspäť do vrecka. V okamihu keď už na hromade nie sú žiadne karty, určí sa víťaz. Vyhráva hráč s vyšším počtom kariet. Pozor! Pokiaľ jeden hráč náhodou vytiahne dielik v tvare bomby, musí všetky svoje karty vrátiť na hromadu! Aby sa deti lepšie zasmiali pri hľadaní predmetov, môžete upraviť pravidlá podľa svojho uváženia:

1 – Začnite s malým množstvo drevených dielikov.

2 – Dovoľte sa im pozrieť do vrecka.

3 – Následne spravte hru opäť náročnejšiu, nedovoľte deťom nahliadať do vrecka.

4 – Pridajte do vrecka opäť viac dielikov.

5 – Nakoniec, ak si deti zvyknú začnite opäť hrať podľa klasických pravidiel.

BINGO :

Dajte 4 karty do kruhu a vytvorte jeden alebo viac hracích polí pre každého hráča.

Jeden z hráčov alebo rodič vytiahne dielik z vrecka a vyvolá ho. Hráč, ktorý má kartu zodpovedajúcu tomuto vyvolávaciemu dieliku, si ju vezme a položí na svoju kartičku. Hráč, ktorý ako prvý zaplní svoje hracie pole, vyhráva!

Dodatočné parametre

Kategória: Motorické hračky
Vek: 2+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska spoločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu okúzliť všetky generácie. Vilac pomáha vytvárať detskú predstavivosť svojimi radostnými ilustráciami či dizajnom a reinterpretáciou klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú. Deti dostávajú na Vianoce a narodeniny mnoho hračiek, veľa z nich ich však nezaujíma na dlhú dobu, láska k hračke sa tak nenaplní. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali. Vilac už 100 rokov podporuje deti s hračkami, ktoré si obľúbili a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac

Podobný produkt

754 little dutch nasadzovacie kruzky pink flowers 7012LD
821 little dutch zatlkacka modra ocean
€14,56
7026LD
740 little dutch vlacik blue ocean
€26,86
7036LD
837 little dutch pocitadlo modre
€17,75
7032LD
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie