Taf Toys Obojstranná knižka 3v1 pre najmenších

Taf Toys obojstranná knižka 3v1 je určená pre našich najmenších. Ideálna na použitie v kočíku, postieľke, ale aj na hracej deke.

Dostupnosť Skladom
Kód: 12025TAF
€18,84 €15,70 bez DPH
Taf Toys Obojstranná knižka 3v1 pre najmenších

Obojstranná textilná knižka od Taf Toys je určená pre najmenšie detičky. Využitie nájde v kočíku, postieľke, ale aj na hracej deke.
Každá strana knižky je určená pre iné vývojové štádium.
Pre detičky od 0-3 mesiace je určená strana, kde sa nachádza bezpečné zrkadielko a obrázky vo vysoko kontrastných farbách, ktoré podporujú rozvoj zmyslov a emočnej inteligencie dieťaťa.
Druhá strana je pre detičky od 3 mesiacov a nájdete na nej rôznofarebné obrázky s rozdielnymi textúrami, ktoré môžu detičky skúvať a rozvíjať tak svoje zmysly a jemnú motoriku.

Knižku je možné pripevniť pomocou pútok so suchým zipsom napr. na postieľku, kočík a pod.
Rozmer 15 x 82 cm.
Vhodné od narodenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Vek: 0m+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Taf Toys bola založená v roku 1991 a jej portfólio produktov je skutočne výnimočné. Hračky sú navrhnuté tak, aby podporovali vývoj detičiek zábavnou formou už od útleho veku. Taf Toys stavil na farebnú pestrosť svojich produktov a práve to je to, čo detičky milujú. Pestré, zábavné a náučné, presne také sú hračky Taf Toys. Dizajn a ilustrácie pochádzajú od francúzskeho umelca Alaina Crozona.

Podobný produkt

460 janod magnetibook hodiny
€20
J02724
672 janod sweet cocoon motoricky stolik s aktivitami
€70

Drevený hrací stolík Sweet Cocoon pre deti od 1 roka poskytuje deťom široké spektrum zaujímavých hier, ktoré ich nielen zabavia ale aj niečo naučia.

J04402
Viktora Bilčíka 2722/35 - 915 01 Nové Mesto nad Váhom