Vilac Nástenná magnetická mapa sveta

Značka: Vilac
Katalógové číslo: v2728
Kategória: Hračky, Puzzle, pexesá, Spoločenské hry, Pre celú rodinu

Momentálne nedostupné
38.40 EUR s DPH


Závesná magnetická mapa sveta s anglickými textami. Graficky veľmi podarený kúsok s veľa zaujímavými obrázkami vtipne vystihujúce dané miesto na Zemi. Táto edukačná mapa deti učí názvy krajín, ich hlavné mestá, veľké rieky, more a oceány. Na základnej doske mapy sa pod jednotlivými dielikmi ukrývajú dalšie dôležité zemepisné údaje. Balenie obsahuje taktiež pevnú šnúru pre zavesenie. Obsahuje 78 drevených magnetov. Ilustrované Oliverom Huet. Hračky Vilac majú značku francúzkej agentúry ADEME, to znamená, ze tieto drevené hračky sú vyrobené ekologicky. Šetria životné prostredie, neznečistujú životné prostredie, neznečistujú pôdu, vodu a vzduch, neplýtvajú energiami.


Značka Vilac
Odporúčaný vek 5+
Rozmer tovaru 76x50x1 cm

Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska poločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi.
Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu okúzliť všetky generácie. Vilac pomáha vytvárať detskú predstavivosť svojími radostnými ilustráciami či dizajnom a reinterpretáciou klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú.
Deti dostávajú na Vianoce a narodeniny mnoho hračiek, veľa z nich ich však nezaujíma na dlhú dobu, láska k hračke sa tak nenaplní. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali.
Vilac už 100 rokov podporuje deti s hračkami, ktoré si obľúbili a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Súvisiace produkty