Vilac Nasadzovačka traktor so zvieratkami

Značka: Vilac
Katalógové číslo: v2401
Kategória: Hračky, Motorické, Autíčka, Montessori hračky

Momentálne nedostupné
26.00 EUR s DPH


Drevená hračka ktorá je nielen traktorom s prívesom pre zvieratka, ale taktiež nasadzovačkou, ktorá trénuje motoriku a zručnosť detí. Deti môžu zvieratká lubovoľne dať dole, pohrať sa s nimi a potom nasadiť na príves, s ktorým odídu na iné miesto. Obsahuje šesť rôznych domácich zvierat. Hračky Vilac majú značku francúzkej agentúry ADEME, to znamená, ze tieto drevené hračky sú vyrobené ekologicky. Šetria životné prostredie, neznečistujú životné prostredie, neznečistujú pôdu, vodu a vzduch, neplýtvajú energiami. 


Značka Vilac
Odporúčaný vek 2+
Rozmer tovaru dĺžka 33 cm

Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska poločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi.
Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu okúzliť všetky generácie. Vilac pomáha vytvárať detskú predstavivosť svojími radostnými ilustráciami či dizajnom a reinterpretáciou klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú.
Deti dostávajú na Vianoce a narodeniny mnoho hračiek, veľa z nich ich však nezaujíma na dlhú dobu, láska k hračke sa tak nenaplní. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali.
Vilac už 100 rokov podporuje deti s hračkami, ktoré si obľúbili a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Súvisiace produkty