Vilac Nasadzovačka príves pre autíčka

Značka: Vilac
Katalógové číslo: v2417
Kategória: Hračky, Motorické, Autíčka, Montessori hračky

Momentálne nedostupné
26.00 EUR s DPH


Drevená hračka ktorá je nielen prívesom s autíčkami ale taktiež nasadzovačkou, ktorá trénuje motoriku a zručnosť detí. Deti môžu autíčka lubovoľne dať dole, pohrať sa s nimi a potom ich zas nasadiť na príves, s ktorým odídu na iné miesto. Obsahuje šesť autíčok s rôznymi motívmi, napríklad sanitku a hasičov. Hračky Vilac majú značku francúzkej agentúry ADEME, to znamená, ze tieto drevené hračky sú vyrobené ekologicky. Šetria životné prostredie, neznečistujú životné prostredie, neznečistujú pôdu, vodu a vzduch, neplýtvajú energiami.   


Značka Vilac
Odporúčaný vek 2+
Rozmer tovaru dĺžka 33 cm

Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska poločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi.
Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu okúzliť všetky generácie. Vilac pomáha vytvárať detskú predstavivosť svojími radostnými ilustráciami či dizajnom a reinterpretáciou klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú.
Deti dostávajú na Vianoce a narodeniny mnoho hračiek, veľa z nich ich však nezaujíma na dlhú dobu, láska k hračke sa tak nenaplní. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali.
Vilac už 100 rokov podporuje deti s hračkami, ktoré si obľúbili a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Súvisiace produkty