Vilac Motorická balančná hra Veľryba

Skladom
16.60 EUR s DPH

Značka: Vilac
Katalógové číslo: v7716
Kategória: Hračky, Motorické hračky, Montessori hračky, Kocky, stavebnice a veže


Motorická balančná hra Veľryba obsahuje 16 herných dielikov vyrobených z dreveného masívu. Pri hraní si deti precvičujú jemnú motoriku, legické myslenie, odhad a trpezlivosť. Ilustrované Ingelou P. Arrhenius. Celkovo balenie obsahuje 18 dielikov.

Ako hrať: položte húpačku - vyľrybu na rovnú plochu. Hoďte kockou a rybku príslušnej farby položte na húpačku. Takto pokračujte pokiaľ nevyskladáte všetky farebné rybky. Pokiaľ Vám dieliky či húpačka spadne, začnite hrať od začiatku. V hádzaní kockou sa striedajte. Hračky Vilac majú značku francúzkej agentúry ADEME, to znamená, ze tieto drevené hračky sú vyrobené ekologicky. Šetria životné prostredie, neznečistujú životné prostredie, neznečistujú pôdu, vodu a vzduch, neplýtvajú energiami.


Značka Vilac
Odporúčaný vek 4+
Rozmer tovaru 20x20x4 cm

Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska poločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi.
Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu okúzliť všetky generácie. Vilac pomáha vytvárať detskú predstavivosť svojími radostnými ilustráciami či dizajnom a reinterpretáciou klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú.
Deti dostávajú na Vianoce a narodeniny mnoho hračiek, veľa z nich ich však nezaujíma na dlhú dobu, láska k hračke sa tak nenaplní. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali.
Vilac už 100 rokov podporuje deti s hračkami, ktoré si obľúbili a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Súvisiace produkty

Podobné produkty