Vilac Drevená kuchyňka Vintage

Značka: Vilac
Katalógové číslo: 8109
Kategória: Hračky, Varenie

Na objednávku
139.00 EUR s DPH


Drevená kuchyňka v netradičnom dizajnu. Pre všetky kuchárky a kuchárov od 3 rokov.

Dodávané so 6 doplnkami: 1 hrniec na varenie a 1 kovová panvička, 1 solnička, 1 korenička a 2 kuchynské potreby. Drevenú kuchynku dodávame demontovateľnú.


Značka Vilac
Odporúčaný vek 3+
Rozmer tovaru 60x80x30 cm

Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska poločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi.
Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu okúzliť všetky generácie. Vilac pomáha vytvárať detskú predstavivosť svojími radostnými ilustráciami či dizajnom a reinterpretáciou klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú.
Deti dostávajú na Vianoce a narodeniny mnoho hračiek, veľa z nich ich však nezaujíma na dlhú dobu, láska k hračke sa tak nenaplní. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali.
Vilac už 100 rokov podporuje deti s hračkami, ktoré si obľúbili a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Súvisiace produkty

Podobné produkty