Vilac Čajová sada Musical

Značka: Vilac
Katalógové číslo: v8504
Kategória: Hračky, Pre malých kutilov, Varenie

Momentálne nedostupné
27.60 EUR s DPH


Kovový čajový set s krásnou zvieratkovou ilustráciou, s podtáckami. Tento set je špeciálny v tom, že pri servírovaní hrá hudbu. V balení nájdete 14 ks vybavenia: veľkú tácku pre ľahký presun riadu, 4 hrnčeky s podtáckami, 4 dezertné tanieriky a konvičku, ktorá pri naklonení začne hrať peknú melódiu. Veľkosť je tak akorát pre detské ručičky. Ilustrované Michelle Carlslund. Hračky Vilac majú značku francúzkej agentúry ADEME, to znamená, ze tieto drevené hračky sú vyrobené ekologicky. Šetria životné prostredie, neznečistujú životné prostredie, neznečistujú pôdu, vodu a vzduch, neplýtvajú energiami.


Značka Vilac
Odporúčaný vek 3+
Rozmer tovaru 34.5x20x9.5 cm

Vilac

Už viac ako 100 rokov plní značka Vilac detské sny. Spoločnosť Vilac sídli hlboko v srdci pohoria Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. Táto francúzska poločnosť vyrába od roku 1911 drevené hračky v klasickom, starodávnom štýle s modernými farbami a vzormi.
Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu okúzliť všetky generácie. Vilac pomáha vytvárať detskú predstavivosť svojími radostnými ilustráciami či dizajnom a reinterpretáciou klasických hračiek, ktoré sa len tak neopotrebujú.
Deti dostávajú na Vianoce a narodeniny mnoho hračiek, veľa z nich ich však nezaujíma na dlhú dobu, láska k hračke sa tak nenaplní. Drevené hračky Vilac vzbudzujú vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ako dospelí náhodou nájdete v podkroví hračky, ktoré ste ako deti milovali.
Vilac už 100 rokov podporuje deti s hračkami, ktoré si obľúbili a vážia si ich. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac.

Súvisiace produkty