Small Foot Hudobný set - Pastel

Momentálne nedostupné
50.00 EUR s DPH

Značka: Small foot by Legler
Katalógové číslo: LE11685
Kategória: Hračky, Hudobné nástroje


Táto sada hudobných nástrojov pozostávajúca z gitary, xylofónu a bubna v jemných pastelových farbách poskytuje všetky druhy hudobnej zábavy.

Pri hre na tieto tri hudobné nástroje sa stane z detskej izby koncertná sála. Pomocou nich sa deti môžu ponoriť do sveta zvukov a získať prvé skúsenosti s rytmom a zvukom. Hra podporuje detskú tvorivosť.

Hudobná sada sa bude navyše vynímať v každom priestore vďaka modernému dizajnu v pastelových farbách. 

 


Značka Small foot by Legler
Odporúčaný vek 3+
Rozmer tovaru 54cm x 18cm x 10cm

Small foot by Legler

Nemecká firma Legler je zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky small foot majú označenie CE a sú vyrobené podľa europskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné i proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, vetšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesnenia. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzeného rastu lesov. Drevené hračky small foot sú pestrofarebné produkty, ktoré sú vyrobené prevážne z prírodných surovín – dreva. Deťom robia radosť od útlého veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

Podobné produkty