Small Foot Človeče nehnevaj sa pre 6 hráčov Safari

Skladom
20.00 EUR s DPH

Značka: Small foot by Legler
Katalógové číslo: LE11765
Kategória: Hračky, Učíme sa hrou, Spoločenské hry, Detské, Pre celú rodinu


Skvelá zábava až pre 6 hráčov. V tejto klasickej hre vyrobenej z dreva musíte dostať svoje zvieratká zo stepi do domčeku.

Zebra, žirafa, krokodýl, slon, leopard a lev vyzerajú ako pravý. Tieto figurky sú vhodné pre deti, sú drevené a majú plyšové prvky. Herná doska je praktická, keď dohráte hru, stačí ju jednoduch zložiť a stane sa z nej úložný box. Dve herné kocky Vám ukážu o koľko políčok sa môžete posunúť. Klasická stolová hra v trendovom dizajne, ktorá deti naučí počítať, poznávať farby a zvieratká. Deti sa taktiež naučia prehrávať. Hra pre 6 hráčov s 24 figurkami. Hra je ideálna aj na cesty.


Značka Small foot by Legler
Odporúčaný vek 4+
Rozmer tovaru 26x24x1,5 cm, výška postavičky: 3,5 cm, Ø 1,5 cm

Small foot by Legler

Nemecká firma Legler je zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky small foot majú označenie CE a sú vyrobené podľa europskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné i proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, vetšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesnenia. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzeného rastu lesov. Drevené hračky small foot sú pestrofarebné produkty, ktoré sú vyrobené prevážne z prírodných surovín – dreva. Deťom robia radosť od útlého veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

Podobné produkty