Play and Go Vak na hračky - Cherry/gold

Novinka

tovar nie je k dispozícii
34.00 EUR s DPH

Značka: Play and Go
Katalógové číslo: 5425038799866
Kategória: Cestovanie, Novinky, Detská izba a doplnky, Detské batohy, Boxy na hračky


Poznáte ten nepríjemný pocit, keď stupíte na zatúlanú kocku od lega alebo mini hračku? Och aké to je len nepríjemné a bolestivé, a to hlavne, keď to vôbec nečakáte.

Máme tu pre Vás, ale riešenie, ako sa tomuto problému vyhnúť a ešte k tomu je to veľmi štýlový a praktický doplnok do detskej izby. Hovorím o krásnom vaku na hračky belgickej značky Play and G, ktorí môžete využiť aj, ako podložku na hranie. Po skončení hry stačí vak zatvoriť a v sekunde je všetko upratané a na svojom mieste. Vak na hračky môžete jednoducho prenášať kam len chcete, vďaka zaťahovacím šnúrkam.


Materiál: 70% bavlna, 30% polyester

Starostlivosť: ručné čistenie (vlhkou handričkou), v prípade nevyhnutnosti môžete prať vak samostatne na šetrnom programe ma. Na 30° (bez aviváže a bieliacich práškov)

Rozmery: priemer 140 cm

 

 


Značka Play and Go
Odporúčaný vek 0m+
Rozmer tovaru priemer 140 cm

Play and Go

Play and Go je mladá belgická značka, ktorá je veľmi kreatívna a vyrába krásne no hlavne veľmi praktické produkty. Ich doménov sú vaky na hračky. Tie môžete využiť rovno dvomi spôsobmi - úložný vak na hračky viete v malom okamžiku premeniť na hraciu podložku a späť. Všetko budete mať uložené behom sekundy.

Súvisiace produkty

Podobné produkty