PlanToys Tamburína do ruky

Skladom
9.12 EUR s DPH

Značka: Plan Toys
Katalógové číslo: pt6429
Kategória: Pre najmenších, Hryzátka a hrkálky, Hračky, Hudobné nástroje


Tamburína je výborným hudobným nástrojom k doplneniu každého orchestra. Stačí s ňou zatriasť alebo na ňu zabúchať a ona sa rozoznie.


Značka Plan Toys
Odporúčaný vek 18m+
Rozmer tovaru 10x10x3 cm

Plan Toys

Plan Toys je už 30 rokov úspešne fungujúca firma v oblasti výroby vysoko kvalitných ekologických hračiek. 

Firma vznikla v roku 1981 na juhu Thajska a v tejto oblasti funguje dodnes. Vo svojej výrobe využíva drevo z kaučukovníka, ktoré už neprodukuje latexové mlieko. Spoločnosť toto drevo vykupuje od farmárov, pre ktorých už nemá žiadnu hodnotu, ale taktiež dbá na to, aby boli opakovane vysádzané stromy nové. Práve použitím tých stromov, je výroba trvale udržatelná, ekologická a naviac z vysoko kvalitného materiálu. Výrobný proces je navrhnutý tak, aby sa za využitia solárnej energie a biomasy maximálne šetrila energia a nedochádzalo k žiadnej produkcii odpadu. 

PlanToys používa vo svojej výrobe hračiek lepidlo bez formaldehydu a farby na vodnej báze, ktoré sú bezpečné, bez olova a iných ťažkých kovov. Pre obaly a tlačené materiály sa využíva recyklovaný papier. Hračky majú certifikát FSC (pre ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopného obhospodárenia lesov) a ISO 9001 (pre vysokú kvalitu produktov) a 14001 (manažment životného prostredia). Firma získala akreditáciu o sociálnej zodpovednosti (OHSAS 18001), čo vypovedá o perfektnom vzťahu k zamestnancom a vytváraniu bezpečného a zdravého pracovného prostredia. Firma zamestnáva mimo iné tiež osoby so zdravotným postihnutím, pravidelne sponzoruje veľa aktivít pre deti, ako sú detstké kluby, ihriská, knižnice a herne. ale i dokonca spolupracuje s maminkami detí s rôznymi postihnutiami a spolu s nimi vytvára hračky, ktoré môžu týmto deťom pomôcť.

Hračky PlanToys podporujú hru, kreatívnu myseľ a učí deti o svete okolo nás. O ich úspechu vypovedajú taktiež desiatky ocenení z celého sveta   

Súvisiace produkty

Podobné produkty