Mudpuppy Aktivity omaľovánka s farbičkami Roboti

Akcia -20%

Skladom
11.90 EUR s DPH
9.52 EUR s DPH

Značka: Mudpuppy
Katalógové číslo: 5390
Kategória: Tvorivé hračky, Kreslenie a maľovanie, Akcie


Originálna a zároveň praktická a skladná omaľovánka v rolke s pastelkami, ktorá je výborná aj na cesty!

Balenie obsahuje 5 farebných pasteliek, omaľovánky s motívom robotov, ako aj ďalšie úlohy k vyriešeniu. Všetko je vytlačené na recyklovanom papieri s použitím zdravotne nezávadných atramentov, stočené v rolke a uložené v krabičke. Dieťa si papier postupne vyťahuje z balenia a pracuje na jednotlivých úlohách. Ak úlohu dokončí, na perforovanom mieste ju odtrhne a oddelí od ostatných. Ak si ju bude chcieť dokončiť nabudúce, znova ju len zasunie späť.

Takýto spôsob aktivít v deťoch vzbudzuje zvedavosť a núti ich k premýšľaniu a hľadaniu riešní. Podporuje ich logické uvažovanie, vizuálne vnímanie, ale aj fantáziu, predstavivosť a možnosť improvizácie. Okrem toho trénuje aj ich jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk.


Značka Mudpuppy
Odporúčaný vek 3+
Balenie tovaru 21 x 6 x 6 cm

Mudpuppy

Značka Mudpuppy má na konte mnoho ocenení za originalitu, nápaditý dizajn a edukačnú hodnotu. Je ich viac ako 200. Značka kladie veľký dôraz na ekológiu a bezpečnosť svojich hračiek. Hlavnou surovinou, ktorú používajú pri výrobe je recyklovaný papier a nezabúdajú ani na netoxický atrament. V ponuke máme krásne pexesá, ktoré si zamiluje celá rodiny, ale aj omalovávanky.

Súvisiace produkty

Podobné produkty