Little Dutch Drevený domček pre bábiky

Značka: Little Dutch
Katalógové číslo: 4466LD
Kategória: Hračky, Domčeky a hrady

Momentálne nedostupné
87.90 EUR s DPH


Nádherný drevený domček pre bábiky v príjemných farbách, vhodný pre deti od 3 do 8 rokov. Súčasťou domčeka je až 19 doplnkov - drevený nábytok a dekoračné nálepky, ktorými si vyzdobíte izbičky podľa vlastného vkusu. Domček pre bábiky z dreva má otváraciu prednú stenu, ktorá po otvorení odhalí štýlové izbičky vo vnútri domu. Odpojiteľná je aj strecha domčeka, ktoré odhalí podkrovie. Strešný panel po demontovaní slúži ako záhrada. 

Domček obsahuje: kresielko, gauč, stolík so stoličkami, 3 malé vankúše, 1 veľký vankúš, lampu, akvárium pre rybičky, televízor, rastlinku, umývadlo so skrinkou, zrkadlo, vaňu, WC, 2 zeleninové záhony a hárok s nálepkami na dotvorenie domčeku podľa vlastných predstáv.


Značka Little Dutch
Odporúčaný vek 3+
Odporúčané pohlavie dievča
Rozmer tovaru 43 x 57 x 24,5 cm

Little Dutch

Holandská značka Little Dutch (malý Holanďan) vznikla v roku 2007. Od tej doby sa rozrástla v uznávanú medzinárodnú spoločnosť. Hračky a doplnky sa v súčasnosti predávajú vo viac ako 20 krajinách sveta a vo viac ako 300 obchodoch po celom svete. Tím Little Dutch dbá na vysokú kvalitu a dizajn svojich výrobkov. Výrobky Little Dutch sú vysoko moderné, niekedy až nadčasové. Určite sa s nimi nebudú nudiť ako deti, tak aj dospelí. Radujte sa z maličkostí.