Little Dutch Drevené chodítko s aktivitami GOOSE

Novinka

Momentálne nedostupné
70.00 EUR s DPH

Značka: Little Dutch
Katalógové číslo: 7072LD
Kategória: Chodítka, Novinky, Montessori hračky, Pre najmenších, Hračky, Učíme sa hrou


Prvé krôčiky môžu byť aj poriadna zábava. Že to zo začiatku nejde tak, ako by malo vôbec nevadí. Ako pomôcku tu máme nové drevené chodítko značky Little Dutch. Ak tréning prvých krôčikov drobca unavený, môže si oddýchnuť pri rôznych aktivitách, ktoré chodítko ponúka.

Toto drevené multifunkčné chodítko ponúka mnoho náročných aktivít na podporu rozvoja motoriky vášho dieťaťa. Pomôžte Huse a húsatkám prekonať rybník. Pozrite sa, ako sa svetlo odráža, keď otočíte zrkadlo. Alebo skúste otočiť kolieskom, aby ste videli malé chrobáčiky, ako sa točia dookola! Toto krásne zdobené chodítko ponúka 8 aktivít, ktoré môže vaše dieťatko preskúmať a zvládnuť. Vďaka vyváženému dizajnu je detské chodítko veľmi vhodné pre výučbu chôdze pre deti od 12 mesiacov, ktoré sú takmer pripravené urobiť prvé kroky. Pripravte sa na radostný jasot, keď váš drobec prejde domom. Gumové kolieska nebudú robiť žiadne stopy na podlahe a sú bezpečné pre použitie vo vnútri.


Rozmery: 32,5 x 35,5 x 49 cm


Vhodné pre deti od 12 mesiacov


Značka Little Dutch
Odporúčaný vek 12m+
Rozmer tovaru 32,5 x 35,5 x 49 cm

Little Dutch

Holandská značka Little Dutch (malý Holanďan) vznikla v roku 2007. Od tej doby sa rozrástla v uznávanú medzinárodnú spoločnosť. Hračky a doplnky sa v súčasnosti predávajú vo viac ako 20 krajinách sveta a vo viac ako 300 obchodoch po celom svete. Tím Little Dutch dbá na vysokú kvalitu a dizajn svojich výrobkov. Výrobky Little Dutch sú vysoko moderné, niekedy až nadčasové. Určite sa s nimi nebudú nudiť ako deti, tak aj dospelí. Radujte sa z maličkostí.

Podobné produkty