Little Dutch Drevená hra - Veža

Novinka

Momentálne nedostupné
15.60 EUR s DPH

Značka: Little Dutch
Katalógové číslo: 4757LD
Kategória: Montessori hračky, Detské, Novinky, Hračky, Motorické hračky, Učíme sa hrou, Pre celú rodinu, Kocky, stavebnice a veže, Spoločenské hry


Kto postaví vyššiu vežu bez toho aby mu spadla?

Drevená hra, pri ktorej staviate vežu zabaví celú rodinu. Vďaka hre si trénujete koordináciu očí a rúk. Detičky si pri hre potrénujú aj jemnú detskú motoriku.

Ako sa bude hrať?

V prvom rade treba postaviť vežu tak, že poukladáte na seba jednotlivé kocky, aby Vám ani jedna nezostala. Kocky musíte ukladať rôznymi smermi, aby Vám veža nespadla a mohli ste ďalej pokračovať v hre. Hráči sa postupne striedajú, aby odstránili jednotlivé bloky z veže a položili ich na vrchol.

Musíte byť, ale opatrní! Ak veža spadne, hra končí.


Hru môžete spraviť napínavejšiu pomocou farebných kociek. Farba, ktorú hodíte udáva, ktorý blok sa dostanete z veže.

Nudiť sa rozhodne nebudete.

Môj malý tip, ako zabaviť aj menšie detičky. U nás chlapci používajú podobné bloky aj na hru na stavbu. Jednotlivé bloky nakladajú na tatrovky, vozíky a pomocou žeriavu ich presúvajú ako na skutočnej stavbe.

Hra má, teda mnoho využití.


Vhodné pre deti od 36 mesiacov.


Značka Little Dutch
Odporúčaný vek 3+

Little Dutch

Holandská značka Little Dutch (malý Holanďan) vznikla v roku 2007. Od tej doby sa rozrástla v uznávanú medzinárodnú spoločnosť. Hračky a doplnky sa v súčasnosti predávajú vo viac ako 20 krajinách sveta a vo viac ako 300 obchodoch po celom svete. Tím Little Dutch dbá na vysokú kvalitu a dizajn svojich výrobkov. Výrobky Little Dutch sú vysoko moderné, niekedy až nadčasové. Určite sa s nimi nebudú nudiť ako deti, tak aj dospelí. Radujte sa z maličkostí.

Podobné produkty