Le Toy Van Zmrzlinárske auto

Momentálne nedostupné
39.60 EUR s DPH

Značka: Le Toy Van
Katalógové číslo: me083
Kategória: Hračky, Autíčka, dráhy, vláčiky


Nič neni sladšieho než toto zmrzlinárske auto, deti sa s ním vyhrajú do sýta. Je veľký tak akurát, aby sa do neho zmestili aj bábiky Le Toy Van. V balení obsahuje aj sadu nálepiek a tak si každé dieťa môže svoje auto skrášliť ako chce. Ďalej ma odklopnú strechu a okno s pultom pre servírovanie zmrzliny. Kompatibilné s Le Toy Van Domčeky pre bábiky.


Značka Le Toy Van
Odporúčaný vek 3+
Rozmer tovaru 26,8x12,6x19,1 cm

Le Toy Van

Le Toy Van vyrába tradičné, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaistuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočne detailne spracovania. Le Toy Van hračky sú ručne malované. Inšpirované detskou predstavivosťou je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktré podporujú plnohodnotný rozvoj detí. 

Spoločnosť Le Toy Van bola založena v roku 1995 v anglickom Surrey, jako rodinná firma. Zakladatelia boli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, ktorí sú pokračovatelmi rodinnej spoločnosti s viac než 150 ročnou históriou a skúsenosťami v ručnej výrobe drenenných hračiek. Hračky sú vyrábané vo Veľkej Británii. Behom posledných 25 rokov sa spoločnosť Le Toy Van stala dôveryhodným výrobcom drevených hračiek. Ocenené hračky sa teraz predávajú vo viac ako v 50 krajinách.

Všetky hračky spĺňajú nejprísnejšie bezpečnostné normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.

Súvisiace produkty

Podobné produkty