Le Toy Van Veľký žeriav

Značka: Le Toy Van
Katalógové číslo: tv449
Kategória: Hračky, Autíčka

Momentálne nedostupné
39.60 EUR s DPH


Plne funkčný pevný drenený žeriav sa môže stať súčasťou každého konštruktéra, ktorý rád buduje stavby alebo prepravuje náklady. Svoj náklad môže vďaka 3 otočným mechanizmom posúvať dopredu a dozadu, hore a dole a taktiež naklánať.


Značka Le Toy Van
Odporúčaný vek 3+
Odporúčané pohlavie chlapec
Rozmer tovaru 37,5x31x16,5 cm

Le Toy Van

Le Toy Van vyrába tradičné, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaistuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočne detailne spracovania. Le Toy Van hračky sú ručne malované. Inšpirované detskou predstavivosťou je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktré podporujú plnohodnotný rozvoj detí. 

Spoločnosť Le Toy Van bola založena v roku 1995 v anglickom Surrey, jako rodinná firma. Zakladatelia boli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, ktorí sú pokračovatelmi rodinnej spoločnosti s viac než 150 ročnou históriou a skúsenosťami v ručnej výrobe drenenných hračiek. Hračky sú vyrábané vo Veľkej Británii. Behom posledných 25 rokov sa spoločnosť Le Toy Van stala dôveryhodným výrobcom drevených hračiek. Ocenené hračky sa teraz predávajú vo viac ako v 50 krajinách.

Všetky hračky spĺňajú nejprísnejšie bezpečnostné normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.