Le Toy Van Traktor Bertie

Skladom
39.60 EUR s DPH

Značka: Le Toy Van
Katalógové číslo: tv468
Kategória: Hračky, Autíčka, dráhy, vláčiky


Tu túú! Tu je Bertie na svojom krásnom červenom traktore!

Drevený traktor s jasnými farbami a priatelským výrazom je nenahraditelným pomocníkom pre prácu na farme. Zapojte príves, usaďte farmára (súčasťou balenia) na sedačku a privezte seno pre nakrmenie zvieratok na farme (niesú súčasťou balenia).


Značka Le Toy Van
Odporúčaný vek 3+
Odporúčané pohlavie chlapec
Rozmer tovaru 31x13x9 cm

Le Toy Van

Le Toy Van vyrába tradičné, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaistuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočne detailne spracovania. Le Toy Van hračky sú ručne malované. Inšpirované detskou predstavivosťou je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktré podporujú plnohodnotný rozvoj detí. 

Spoločnosť Le Toy Van bola založena v roku 1995 v anglickom Surrey, jako rodinná firma. Zakladatelia boli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, ktorí sú pokračovatelmi rodinnej spoločnosti s viac než 150 ročnou históriou a skúsenosťami v ručnej výrobe drenenných hračiek. Hračky sú vyrábané vo Veľkej Británii. Behom posledných 25 rokov sa spoločnosť Le Toy Van stala dôveryhodným výrobcom drevených hračiek. Ocenené hračky sa teraz predávajú vo viac ako v 50 krajinách.

Všetky hračky spĺňajú nejprísnejšie bezpečnostné normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.

Podobné produkty