Le Toy Van Rozprávkový palác

Značka: Le Toy Van
Katalógové číslo: tv641
Kategória: Hračky, Domčeky a hrady

Momentálne nedostupné
148.00 EUR s DPH


Krásny ručne malovaný rozprávkový palác s prepracovanými detailami. Vysoká veža, balkóny, funkčná brána, okenice a padací most ponúka veľa miesta k hraniu. Súčasťou balenia je taktiež stôl so stoličkami a čajovou súpravičkou, královské lóže a rebrík.

Rozprávkový palác je navrhnutý pre postavičky Le Toy Van, ktoré nájdete v našej ponuke.

Vhodné pre postavičky do veľkosti 11cm.


Značka Le Toy Van
Odporúčaný vek 3+
Odporúčané pohlavie dievča
Rozmer tovaru 72x45x45 cm

Le Toy Van

Le Toy Van vyrába tradičné, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaistuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočne detailne spracovania. Le Toy Van hračky sú ručne malované. Inšpirované detskou predstavivosťou je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktré podporujú plnohodnotný rozvoj detí. 

Spoločnosť Le Toy Van bola založena v roku 1995 v anglickom Surrey, jako rodinná firma. Zakladatelia boli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, ktorí sú pokračovatelmi rodinnej spoločnosti s viac než 150 ročnou históriou a skúsenosťami v ručnej výrobe drenenných hračiek. Hračky sú vyrábané vo Veľkej Británii. Behom posledných 25 rokov sa spoločnosť Le Toy Van stala dôveryhodným výrobcom drevených hračiek. Ocenené hračky sa teraz predávajú vo viac ako v 50 krajinách.

Všetky hračky spĺňajú nejprísnejšie bezpečnostné normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.

    

Podobné produkty