Le Toy Van Petilou Drevený fotoaparát

Skladom
17.90 EUR s DPH

Značka: Le Toy Van
Katalógové číslo: pl115
Kategória: Hračky, Učíme sa hrou,


Zakrič sýýýr!

Zábavný fotoaparát, ktorý obsahuje štyri nadstavenia fotoaparátu, nadstaviteľný objektív fotoaparátu s pohyblivou clonou a tlačítko pre spravenie imaginárnej fotografie. Fotoaparát je vyrobený s prírodného kaučuku. Praktický a bezpečný popruh pre prenášanie fotoaparátu.


Značka Le Toy Van
Odporúčaný vek 18m+
Rozmer tovaru 10,6x4,6x8,5 cm

Le Toy Van

Le Toy Van vyrába tradičné, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaistuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočne detailne spracovania. Le Toy Van hračky sú ručne malované. Inšpirované detskou predstavivosťou je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktré podporujú plnohodnotný rozvoj detí. 

Spoločnosť Le Toy Van bola založena v roku 1995 v anglickom Surrey, jako rodinná firma. Zakladatelia boli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, ktorí sú pokračovatelmi rodinnej spoločnosti s viac než 150 ročnou históriou a skúsenosťami v ručnej výrobe drenenných hračiek. Hračky sú vyrábané vo Veľkej Británii. Behom posledných 25 rokov sa spoločnosť Le Toy Van stala dôveryhodným výrobcom drevených hračiek. Ocenené hračky sa teraz predávajú vo viac ako v 50 krajinách.

Všetky hračky spĺňajú nejprísnejšie bezpečnostné normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.

Súvisiace produkty

Podobné produkty