Le Toy Van Petilou Chodítko Aktive

Značka: Le Toy Van
Katalógové číslo: pl112
Kategória: Hračky, Chodítka, Montessori hračky, Pre najmenších

Momentálne nedostupné
119.00 EUR s DPH


Drevené chodítko v jemných farbách s motívom prírody. Stabilný pomocník pri prvých krôčikoch. Kolieska sú vybavené gumovým prúžkom pre tichý chod na pevných podlahách. Predná strana chodítka obsahuje 10 rôznych herných aktivít, po stranách sú veselé labirinty, v zadnej časti deti objavia otvorený úložný priestor. Madlo je vybavené farebnými prúžkami a závesnou lienkou.


Značka Le Toy Van
Odporúčaný vek 12m+
Rozmer tovaru 33,5x32x51 cm

Le Toy Van

Le Toy Van vyrába tradičné, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaistuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočne detailne spracovania. Le Toy Van hračky sú ručne malované. Inšpirované detskou predstavivosťou je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktré podporujú plnohodnotný rozvoj detí. 

Spoločnosť Le Toy Van bola založena v roku 1995 v anglickom Surrey, jako rodinná firma. Zakladatelia boli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, ktorí sú pokračovatelmi rodinnej spoločnosti s viac než 150 ročnou históriou a skúsenosťami v ručnej výrobe drenenných hračiek. Hračky sú vyrábané vo Veľkej Británii. Behom posledných 25 rokov sa spoločnosť Le Toy Van stala dôveryhodným výrobcom drevených hračiek. Ocenené hračky sa teraz predávajú vo viac ako v 50 krajinách.

Všetky hračky spĺňajú nejprísnejšie bezpečnostné normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.

    

Podobné produkty