Le Toy Van Môj prvý ponk s náradím

Značka: Le Toy Van
Katalógové číslo: tv448
Kategória: Hračky, Pre malých kutilov

Momentálne nedostupné
99.00 EUR s DPH


Kompletný set pre začínajúcich kutilov. Praktické rozmery ponku si nájdu miesto v každej detskej izbičke či herni. Pracovný ponk obsahuje pevnú vrtačku a pílu, zverák a náradie, ktoré ide uložiť vo spodnej časti ponku. Praktické náradie ako je píla, kladivo, šrobovák, vodováha, pravítko, kľúč a šróby s matkami ponúka mnoho námetov ku kreatívnej hre. Zadný panel obsahuje držiak na náradie a tabulku pre zapisovanie všetkých dôležitých poznámok.


Značka Le Toy Van
Odporúčaný vek 3+
Odporúčané pohlavie chlapec
Rozmer tovaru 56x40x27 cm

Le Toy Van

Le Toy Van vyrába tradičné, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaistuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočne detailne spracovania. Le Toy Van hračky sú ručne malované. Inšpirované detskou predstavivosťou je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktré podporujú plnohodnotný rozvoj detí. 

Spoločnosť Le Toy Van bola založena v roku 1995 v anglickom Surrey, jako rodinná firma. Zakladatelia boli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, ktorí sú pokračovatelmi rodinnej spoločnosti s viac než 150 ročnou históriou a skúsenosťami v ručnej výrobe drenenných hračiek. Hračky sú vyrábané vo Veľkej Británii. Behom posledných 25 rokov sa spoločnosť Le Toy Van stala dôveryhodným výrobcom drevených hračiek. Ocenené hračky sa teraz predávajú vo viac ako v 50 krajinách.

Všetky hračky spĺňajú nejprísnejšie bezpečnostné normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.

Súvisiace produkty